Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Arnold Schwarzenegger bude dědečkem: Vytoužené vnouče mu dá dcera Katherine s Chrisem Prattem

Arnold Schwarzenegger bude dědečkem: Vytoužené vnouče mu dá dcera Katherine s Chrisem Prattem
Zdroj: profimedia/archiv Chris Pratt
+ Dalších 5 fotografií
Dítě na cestě
Svět obletěla radostná novinka, že dcera slavného herce Katherine Schwarzenegger (30) čeká miminko s manželem Chrisem Prattem (40). Na svět přivítají prvního společného potomka. Arnold (72) musí být štěstím bez sebe, protože se poprvé stane dědečkem.

Teprve před deseti měsíci si řekli své ano. Katherine Schwarzenegger se provdala za herce Chrise Pratta a měli opravdu pohádkovou svatbu. Magazín People nyní přinesl informaci, že je pár v očekávání.

Radostná novinka musela především potěšit budoucího dědečka Arnolda Schwarzeneggera, který se ještě před nedávnem nechal slyšet, že nechce s vnoučetem na Katherine a Chrise tlačit. Pro Arnolda to bude první vnouče, a tak musí pociťovat ohromné štěstí.

Zatímco Katherine přivítá na svět svoje první miminko, pro Chrise to bude už druhý potomek. S bývalou manželkou Annou Faris má už sedmiletého syna Jacka.

Prozatím není jisté, jestli čekají chlapečka nebo holčičku a ani to, v jakém měsíci těhotenství Katherine je. Podívejte se do fotogalerie na nejrozkošnější fotky nastávajících rodičů Chrise a Katherine.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy