Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Armáda natočila mimozemšťany: Pravost nových záběrů UFO potvrdil i Pentagon

Armáda natočila mimozemšťany: Pravost nových záběrů UFO potvrdil i Pentagon
Zdroj: Pixabay/ Se souhlasem Mystery Wire/ eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
UFO

Pentagon potvrdil pravost dalších záběrů, které zachycují UFO. Záznamy, které pořídila armáda, ovšem nepotvrzují ani nevyvracejí, zda se jim podařilo zachytit návštěvníky z jiné planety.

Americké ministerstvo obrany dalo razítko autenticity dalším záznamům, které zobrazují UFO. Záběry, které zachycují neidentifikovatelné létající objekty trojúhelníkovitého tvaru, pořídilo námořnictvo v roce 2019 z paluby torpédoborce USS Russell.

Záznamy se posléze podařilo získat dokumentaristovi a umělci Jeremymu Corbellovi. Ten si je měl obstarat od vládní Pracovní skupiny pro studium neidentifikovaných vzdušných jevů (UAPTF). K veřejnosti je pak dostal ve spolupráci se serverem Mystery Wire, jemuž posléze Pentagon potvrdil informace o zapojení UAPTF do vyšetřování i to, že záběry pořídila armáda. Zda se skutečně jedná o mimozemšťany, anebo ne, to ovšem neví ani Pentagon, o čemž svědčí už jen to, že se vyšetřování ujala UAPTF.

"Byli tu už dávno!"

Server Mystery Wire, kde je celá kolekce fotografií a videí, není bohužel přístupný pro Evropu. Některé materiály lze ovšem vidět na sociálních sítích. „Říkám, že jsou to kecy. Je to jen efekt,“ myslí si jeden z diskutujících. „Pravděpodobně jde jen o letadlo. Trojúhelník vznikl zkreslením kamerou. Sledujte skvrny vlevo (možná hvězdy). I ty vypadají jako trojúhelníky,“ vyjádřil se další.

Mezi uživateli ale nejsou jen skeptici. „Skvělá práce, Jeremy!“ chválil někdo dokumentaristu. „Tyhle věci miluju! Mohou s námi už komunikovat?“ ptal se jiný. „Jsou a byli už před velmi dávnou dobou. Problém je, že nikdo nevěří těm, s nimiž komunikují (…) Jediné, co mi bylo řečeno, je, že nemůžeme říci veřejně, že je to pravda, i když víme, že je,“ svěřil se jiný z uživatelů.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy