Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Aristokraté, či běžní lidé? Meghan a Harry si užívají v Africe, porušují u toho královský protokol

Aristokraté, či běžní lidé? Meghan a Harry si užívají v Africe, porušují u toho královský protokol
Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
lidskost
Meghan Markle (38) a princ Harry (35) se po měsících plánování před dvěma dny vydali na královskou cestu po Jižní Africe. Od chvíle, co přijeli, začali svůj Instagram zahrnovat snímky a videi, na kterých je jejich cesta dokumentována. Před místními se chovají jako zcela běžní lidé, porušují tím však ale i královský protokol. Nechávají se totiž nazývat svými jmény, i když by lidé měli používat oslovení "vaše výsosti".

Meghan Markle a princ Harry společně se synem Archiem vyrazili do Afriky. Syna královského páru má po většinu dne na starost chůva a vévoda s vévodkyní se věnují svým povinnostem. Na cestu vyrazili proto, aby s místními pohovořili o jejich komunitě a jejím vedení, o právech žen a dívek, depresích a nebezpečí HIV, potažmo AIDS.

Manželé si svou královskou cestu velmi užívají a rozhodli se, že daleko za hranicemi Anglie hodí za hlavu i své tituly. Obyčejný lid, se kterým se setkávají, požádali o to, aby je oslovoval jejich jmény. Tím ale porušují královský protokol, lidé by je totiž měli oslovovat striktně "vaše výsosti".

Harry i Meghan se v Africe chovají jako zcela obyčejní lidé. Smějí se, objímají se s veřejností a dokonce i tančí a zpívají s ostatními. Tak rozzářenou Meghan, jakou nyní vídají lidé v Africe, v Anglii snad ještě nebylo možné potkat - je vidět, že je skutečně šťastná. I Harry je v Africe spokojený, tuto zemi miluje již od dětství a princezna Diana v ní svou charitativní činností zanechala velký odkaz.

Na to, jak královský pár během cest po Jižní Africe odhaluje stránku, která jindy zůstává světu skryta, se podívejte v galerii. Nelze přehlédnout ani to, jak návrat do této země v Meghan i Harrym znovu zažehl jiskru. Zamilované pohledy, kterými jeden na druhého hledí, hovoří za vše.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy