Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Arichteva vzkázala dojemná slova Necpálovi: Děkuju ti, Míšo, že jsi se se mnou smál…

+ Dalších 19 fotografií
Na první pohled snášela Veronika Arichteva (32) vyřazení z taneční soutěže StarDance velmi špatně. Poté, co se do finálové trojky nedostala, se ale oklepala a řekla si, že život jde dál. Co vzkázala svému tanečnímu partnerovi Michalu Necpálovi (31) a co fanouškům?

Veronika Arichteva má bezesporu pevnou fanouškovskou základnu, které bylo líto, že se ve StarDance herečka neprobojovala do finálové trojky. Útěchou jim mohou být Veroničina slova, která zahřejí na duši. Půvabná herečka se totiž rozhodně nehroutí.

„Děkuju za ty zprávy, co mi píšete. Budu se snažit je všechny přečíst. Volno teď mám. Já to opravdu necítím jako prohru, i když nás to s Michalem hrozně mrzí. Prožila jsem skoro pět měsíců neuvěřitelný dřiny a radosti. StarDance je fenomén a jsem vděčná, že jsem mohla být jeho součástí,“ píše Veronika na svém Instagramu.

„Všichni, co se na tak krásným projektu podílejí, mají můj obdiv. Dělají to fakt sakra dobře! Našla jsem si pár nových přátel a to je vlastně to nejcennější, co mi mohla StarDance přinést. Děkuju ti, Míšo, že jsi mě učil, že jsi se se mnou smál, že jsi se se mnou rozčiloval a že jsme byli team za každých okolností,“ dodává herečka.

Fanoušci a jistě i Necpál budou po Arichtevě dlouho tesknit, ale měli by se k tomu postavit čelem. Stejně jako Arichteva k výzvě naučit se tancovat.

Související články

Další články