Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Arichteva konečně zaválela, ze StarDance vypadl vtipálek Genzer. Budu vám chybět, říká

Zdroj: Reprofoto ČT
+ Dalších 13 fotografií
StarDance
StarDance se těší veliké oblibě. U obrazovek netrpělivě čekalo nespočet diváků, aby se podívali, jak hvězdy tančí. Tentokrát byli porotci překvapivě pozitivní. Celý večer se nesl v duchu velmi dobré nálady a kvalitních tanečních výkonů. Někdo ale vypadnout musel.

Párů je bylo dnes sedm soutěžních, ale jeden bohužel musel vypadnout, a to i přesto, že převážná většina byla dnes skutečně chválena. Největší satisfakci pociťovala pravděpodobně Veronika Arichteva, která dostala od porotců nejvíce bodů za Rumbu. Sama nevěřila po předchozích kritikách svým uším.

Nejvíce ale kartami zamíchají vždycky diváci, a taky že ano. Tentokrát vypadl Richard Genzer (51) s tanečnicí Janou Zelenkovou. „Nechci být vizionář, ale budu vám chybět,“ zavtipkoval na závěr. Pravdou je, že Genzer je humorem pověstný, a tak bude ve StarDance možná skutečně padat o něco málo fórků.

Páry, které ještě v soutěži zbyly jsou Pavla Tomicová a Marek Dědík, Dalibor Gondík a Alice Stodůlková, Daniela Písařovicová a Michal Mládek, Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková, David Svoboda a Veronika Lálová a Veronika Arichteva Michal Necpál.

Související články

Další články