Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ariana Grande veřejně přiznala PSYCHICKÉ PROBLÉMY: Jim Carrey jí poslal jasný vzkaz!

+ Dalších 26 fotografií
deprese
V dnešní době je velmi těžké být slavnou osobností, lidé vás neustále sledují a za každou chybu se těžce platí. Své o tom ví i Ariana Grande (25), která je jednou z nejúspěšnějších zpěvaček dnešní doby. Ta se na svém účtu na sociální síti svěřila s psychickými problémy a ke svému vzkazu přidala fotku Jima Carreyho (57), přes kterou byl napsán jeden z jeho citátů o depresi. Když se slavný komediant dozvěděl, že zpěvačka použila ke svěření svým fanouškům jeho výrok, okamžitě se jí ozval.

Ariana Grande se u příspěvku, ve kterém se přiznala k psychickým problémům, přiznala i k tomu, že je dle svých slov jednou z největších fanynek Jima Carreyho. Na svém Instagramu nasdílela ještě další spoustu jeho černobílých fotek a sdělila, že známý komediant je jednou z jejích největších inspirací.

Když se Jim Carrey o Arianiných příspěvcích dozvěděl, okamžitě zareagoval na Twitteru. „Obdivuji tvou otevřenost a to, že se nebojíš o svých psychických problémech promluvit. Mimochodem, jsem skutečně poctěn tím, že mám tak talentovanou fanynku,“ napsal oblíbený herec na svém účtu.

Populární zpěvačka byla z jeho odpovědi tak nadšená, že dokonce zažertovala o tom, že si ji nechá vytetovat na čelo. Ariana se s psychickými problémy potýká především od doby, kdy vystupovala v Manchesteru a na jejím koncertu došlo k teroristickému útoku, který si vyžádal 22 životů, včetně dětských.

Mohlo by vás zajímat

Další články