Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Ariana Grande slaví 27. narozeniny: Zpěvačka podle slavné věštkyně letos oznámí těhotenství

Ariana Grande klasicky za princeznu.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
předpověď
Zpěvačka Ariana Grande slaví své 27. narozeniny. Americká kráska, která svou kariéru zahájila v broadwayském muzikálu 13, letos podle jedné z nejslavnějších mexických věštkyň Mhoni Vidente oznámí těhotenství.

Ariana Grande se narodila 26. června 1993 na Floridě. Svou hereckou a pěveckou kariéru rozjela velmi brzy, prvně se objevila v broadwayském muzikálu 13 a následně dostala roli Cat Valentine v dětském televizním seriálu V jako Victoria. Po jeho konci dostala vlastní spin-off s názvem Sam & Cat, který skončil v roce 2014.

Ještě před skončením seriálu nahrála Ariana své prvním album s názvem Yours Truly, které ji celosvětově proslavilo. Jako zpěvačka vyniká hlasovým rozsahem, dokáže zazpívat vysoké tóny, na které si mnoho jejích slavných kolegyň ani netroufne.

U Ariany Grande byla fascinující i její proměna z rudovlasé dívky v dospělou ženu pověstnou svým culíkem. Velkou historii nemá Ariana jen s herectvím, zpěvem a proměnami, ale i s muži. Žádný z jejích vztahů totiž neskončil šťastně.

Těhotenství Ariany Grande

Jedna z nejslavnějších věštkyň zaměřených na celebrity Mhoni Vidente v jednom ze svých videí na YouTube řekla, že Ariana Grande letos s největší pravděpodobností oznámí těhotenství. Zpěvačka je známá tím, že jde do vztahů po hlavě, například s expřítelem Petem Davidsonem se zasnoubila jen chvíli poté, co spolu vůbec začali randit.

Nyní je Ariana spojována s mužem jménem Dalton Gomez. Realitní makléř má být jejím partnerem od května, zpěvačka sama ale o vztahu zatím nepromluvila a pouze s ním byla párkrát spatřena. Zda skutečně otěhotní a oznámí světu, že čeká dítě, se letos teprve ukáže.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy