Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ariana Grande se podruhé zasnoubila: Po pár měsících vztahu jí ruku zdobí prsten za miliony

Ariana Grande se podruhé zasnoubila: Po pár měsících vztahu jí ruku zdobí prsten za miliony
Zdroj: Profimedia.cz / archiv Ariany Grande
+ Dalších 7 fotografií
zásnuby
Jen 2 roky poté, co Ariana Grande (27) oznámila zrušení zásnub s bývalým přítelem Petem Davidsonem (27), se pochlubila už druhým zásnubním prstýnkem. O ruku ji tentokrát požádal Dalton Gomez (25), se kterým se podle amerických médií dala dohromady v únoru, těsně před tím, než pandemie koronaviru zasáhla naplno. Prsteníček zpěvačky nyní zdobí šperk, který má hodnotu o něco vyšší než 7 a půl milionu korun.

Ariana Grande přijala nabídku k sňatku od svého přítele Daltona Gomeze O tom, že spolu tyto dvě hrdličky randí, se svět dozvěděl před 9 měsíci, tedy jen něco přes rok od chvíle, kdy zpěvačka zrušila své zásnuby s komikem Petem Davidsonem

Dalton své přítelkyni, nyní už snoubence, nasadil prsten v hodnotě 350 tisíc dolarů, v přepočtu tedy přes 7 a půl milionu korun. Zásnuby Ariana oznámila na svém Instagramu, kde se pochlubila společnými fotkami i drahým šperkem.

Ariana už randila se spoustou slavných mužů, kromě Davidsona například i s rapperem, který vystupoval pod pseudonymem Mac Miller Ten pár měsíců po rozchodu se zpěvačkou zemřel, poté co se předávkoval drogami. Dalton, její nynější partner, je realitní makléř.

Rozchody

Vztahy Ariany Grande, s výjimkou toho s Mac Millerem, neměly nikdy příliš dlouhého trvání. Poznámky o tom, že zásnuby uspěchala, slýchala zpěvačka už během vztahu s Petem Davidsonem, se kterým se následně rozešla. Proto je těžké odhadnout, zda s Gomezem konečně našla skutečné štěstí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy