Na celou věc se přišlo, když jeho dcera musela s jedním z dětí do nemocnice. Lékaři se jí zeptali, kdo je otcem. Nebála se to říct tak, jak to je. Vysvětlila, že otcem jejích dětí je její vlastní otec.

Doktoři se zhrozili, na nic nečekali a o celém případu informovali policii. Žena potvrdila, že tomu tak opravdu je. Otec ji začal zneužívat v pouhých devíti letech. Následně musela policii přiznat, že má doma ještě sedm dalších dětí. Zvrhlý otec začal svou dceru znásilňovat krátce poté, co jeho žena zemřela. Své dceři tehdy nakukal, že nyní bude muset roli matky a manželky převzít ona.

Místním médiím vypověděla psychicky zdeptaná mladá žena totéž: „Znásilňoval mě od mých devíti let. Neměl problém mě uhodit nebo honit po domě s dřevěnou pálkou v ruce. Agresivní byl nejvíc v momentě, kdy chtěl sex. Ubližoval mi i za to, že jsem si povídala se sousedy. Pravidelně mě mlátil a já jsem byla vyděšená k smrti, co bude ještě následovat. Řekl, že mě zabije, jestli o tom někdy někomu řeknu.“

„I po jeho zatčení jsem stále strachy bez sebe. Začali mi vyhrožovat jeho sourozenci. Chtěli, abych svou výpověď stáhla a řekla, že jsem si to vymyslela. Vůbec jim nevadí, že je jejich bratr sexuální deviant,“ doplnila dnes již jedenatřiceti­letá žena.

„Přála bych si, aby otec shnil v base za to, co mi celý život dělal. Už tomu někdo musí zabránit.“

Policie k případu řekla, že už před měsícem vydala příkaz k jeho zatčení. Muž se ale ukrýval a prchal před zákonem. Po intenzivním pátrání byl dopaden až minulý týden.

Všechny děti budou muset o domácím násilí a zvrhlém otci vypovídat.

Muž byl usvědčen ze sexuálního zneužívání své dcery. Už brzy stane před soudem.

Mladá žena a matka osmi dětí si ponese trauma do konce života.