Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Archivní klenot Pavola Habery z doby knírkové: Fanouškům připomíná Babiše i Escobara

Pavol Habera je uznávaný hudebník.
Zdroj: Herminapress
+ Další fotografie
snímek

Známý zpěvák a pravidelný porotce show SuperStar Pavol Habera (52) se na svých sociálních sítích pochlubil archivním snímkem, na kterém fanouškům připomíná Andreje Babiše zamlada nebo Pabla Escobara. Habera se pod fotografií svěřil, že ve svých osmnácti letech věděl jen to, že nechce jít na vojnu, a doufal, že ho bude budoucí práce aspoň trošku bavit.

Zpěvák Pavol Habera se na svém Instagramu pochlubil archivním klenotem z doby, kdy ještě ani netušil, jak úspěšná budoucnost na něj čeká.

"Foto z tabla střední školy. Každý to máme v osmnácti letech jinak. Já jsem věděl, že nechci jít na dva roky na vojnu, a proto musím jít na vysokou školu (úplně jedno jakou) a že potom, až ji dokončím, tak budu asi někde pracovat. A doufal jsem, že mě to bude aspoň trošku bavit. No a měl jsem svou hudbu, sport a divné vousy.

Dopadlo to celkem dobře, a to všechno pro mě tak důležité mi zůstalo," svěřil se Habera svým sledujícím na Instagramu.

Pavol Habera připomíná Babiše i Escobra

Fanoušky svým snímkem, ale také úsměvným komentářem spíše pobavil. Mnoho z nich se ale přiznalo, že na první pohled mysleli, že je na fotografii úplně někdo jiný. "Vypadáte jako Babiš zamlada," napsalo několik fanoušků, kteří se v názoru shodli, a přirovnávání k dalším osobnostem nebere konce. "Jak Pablo Escobar, nepoznala bych vás," uvedla jedna fanynka, další v mladém Pavolu vidí i herce Pedra Pascala.

Většina sledujících se shodla, že i u Pavola Habery platí známé úsloví, že muži zrají jako víno. "Byl jste fešák už tehdy, ale musím říct, že čím jste starší, tím jste lepší."


Související články

Další články

Nejnovější kauzy