Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Archie slaví narozeniny: Královna ho neviděla rok a půl, Meghan prý krade

Princ Harry a Meghan Markle.
Zdroj: Profimedia
Královská rodina

Archie oslavil druhé narozeniny a popřála mu i samotná královna (94). Ta prý vnoučka neviděla už asi rok a půl. Meghan na pohřeb prince Philipa (†99) sice nedorazila, v Americe se ale činí. Napsala dětskou knížku a hned za to dostala pořádnou čočku, pohádku prý totiž sprostě okopírovala.

Královna vnuka neviděla rok a půl

Britská královská rodina na svých sociálních sítích zveřejnila narozeninové gratulace pro malého Archieho. Ten slaví 2 roky a celý svět už netrpělivě čekal, zda se na Instagramu královské blahopřání vůbec objeví. Vztahy mezi Harryho Amerikou a Williamovou Británií jsou teď přecijen vyhrocené.

"Archiemu Mountbattenovi-Windsorovi dnes přejeme šťastné druhé narozeniny," napsala královská rodina pod starou fotku Meghan (39) a Harryho (36), na které ještě byli jejími členy. Teď jsou vztahy na bodu mrazu. Samotná královna prý svého vnuka neviděla už asi rok a půl.

Meghan prý krade

Meghan sice na pohřeb prince Philipa (†99) nedorazila, činit se ale nepřestává. Nedávno oznámila, že vydává dětskou knížku! Ta byla inspirovaná první básní, kterou ke Dni otců sepsala pro svého Harryho. Kniha Lavice, jak ji Meghan pojmenovala, pojednává o milujícím vztahu otce se synem. Jenže jak to tak vypadá, nic z toho, o co se americká kráska pokusí, není Harryho fanouškům dost dobré.

"Mohla by přestat krást cizí nápady," rozčilovali se někteří z nich, když si všimli, že se Meghanina knížečka až nápadně podobá jiné, která už je ale dávno vydaná. Tu napsala Corrinne Averiss a pojmenovala ji Hoch na lavičce. A světě div se, obě knihy mají až podezřele podobné jak téma, tak i ilustrace. Podoba je to prý ale čistě náhodná, potvrdila to i samotná Corrinne.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy