Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Archie slaví 1. narozeniny: Takhle bude syn Harryho a Meghan podle vědců vypadat v dospělosti

Archie slaví 1. narozeniny: Takhle bude syn Harryho a Meghan podle vědců vypadat v dospělosti
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Pyšní rodiče
Archie Harrison Mountbatten-Windsor slaví své první narozeniny. Před rokem touto dobou ještě veřejnost ani netušila, že už se podíval na svět. Princ Harry a Meghan Markle jsou velmi pyšnými rodiči a ačkoliv Archieho moc často neukazují, forenzní vědci dokázali předpovědět, jak bude vypadat v dospělosti.

Jako by to bylo včera, co se malý Archie Harrison Mountbatten-Windsor narodil, přitom už je to rok, co se poprvé podíval na svět. Chlapec, který se narodil do královské rodiny, ale nemá žádný titul a který se svým urozeným otcem žije společně s maminkou mimo Anglii, roste jako z vody.

Princ Harry a Meghan Markle jsou velmi pyšnými rodiči, kteří si ale zároveň střeží soukromí jako oko v hlavě. Archieho neukazují příliš často, a proto je téměř na každém jeho novém snímku vidět, jak rychle se z malého miminka změnil v roztomilého ročního chlapce.

Dospělost

Lidé, kteří jsou dnes již dospělí, sledovali, jak se z rebela v otce vyvíjí princ Harry. Proto spoustu lidí také zajímá, jak bude v dospělosti vypadat malý Archie. Forenzní vědci vytvořili jeho budoucí podobu, na kterou se můžete podívat v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy