Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Aragorn z Pána prstenů po 18 letech: Viggo Mortensen stárne a šediví elegantně

Aragorn z Pána prstenů po 18 letech: Viggo Mortensen stárne a šediví elegantně
Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
Pán prstenů
Jistě si všichni pamatujete sexy Aragorna z trilogie Pán prstenů. Postava krále se stala jeho nejslavnější rolí a ženy při pohledu na něj téměř omdlévaly. Od natáčení filmu ale uběhlo hodně času a všichni herci stárnou stejně jako my. Viggo Mortensen pořádně zešedivěl a sexy hezouna byste těžko poznali.

Viggo Mortensen hrál ve svém životě hodně rolí, ale do povědomí diváků se dostal až díky filmu Pán prstenů jako král Aragorn. V té době byl považován za jednoho z nejvíce sexy mužů planety a ženy všech věkových kategorií z jeho charismatu doslova šílely.

Jenže roky plynou a stáří je nevyhnutelná věc. Ani Viggo tomu nemůže zabránit. Aragorn nám pěkně zešedivěl a i nějaké ty vrásky se u něho objevily. Na svůj věk vypadá však stále dobře. Možná byste mu ani netipli 61 let.

Herec se severským jménem se v televizi poprvé objevil v roce 1984 ve snímku Odpolední směna, tehdy mu nebylo ani 30 let. Na vrchol ho samozřejmě dostal Pán prstenů, jehož první díl šel do kin v roce 2001, ale ani pak neotálel a objevil se ve spoustě dalších filmů. Za zmínku rozhodně stojí oscarový snímek Zelená kniha nebo Tohle je náš svět. V galerii se můžete podívat, jakou proměnou Viggo Mortensen za léta v branži prošel.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy