Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Arabská moderátorka překvapila v živém vysílání a přiznala, že patří do jednoho pytle s teroristy

Tak tohle nikdo nečekal! A ještě k tomu v živém vysílání. Saúdskoarabská novinářka Nadine Al-Budair během přímého přenosu šokovala diváky. Zničehonic měla tříminutový monolog o tom, že je načase si přiznat, že jsou všichni teroristé. Pocházejí totiž z muslimského světa a mluví arabsky. To, co řekla, šokovalo všechny.

Moderátorka se rozhodla, že svoji myšlenku chce sdělit světu, a kdy jindy to udělat než v živém vysílání. Najednou začala mluvit o teroristech a o tom, jak jimi jsou vlastně všichni, protože jsou Arabové.

„Kdykoliv teroristé zmasakrují mírumilovné civilisty, chytráci a pokrytci tvrdí, že tito lidé nereprezentují islám a muslimy. Možná by mi jeden z nich mohl tedy říci, kdo reprezentuje islám a muslimy,“ začala s monologem moderátorka. A pokračování je šokující.

„Jsme to my, kdo se vyhazuje do povětří. Jsme to my, co vyhazujeme do povětří ostatní,“ řekla Nadine v přímém přenosu a vyzvala všechny Araby, ať si přiznají krutou pravdu.

„Po bruselských atentátech nastal čas se zastydět a přestat se chovat, jako kdyby teroristé byli jakási výjimka. Musíme si přiznat, že jich je hodně, jsou to Arabové a jejich náboženstvím je islám,“ dodala moderátorka, která se přes všechno hlásí k islámu.

Není to poprvé, co vzbuzuje Nadine svými názory rozruch. Upoutala na sebe pozornost už dávno předtím. Před 8 lety obhajovala svůj pořad o ženských právech a tenkrát všem vyrazila dech.

„Ve jménu boha tvrdí (muslimové), že žena musí mlčet, zůstat doma, vařit a starat se o děti. Já si ale nemyslím, že musím ve jménu boha mluvit, a mám právo jako žena podílet se na osudu naší země. Nechci čekat, až muslimští tradicionalisté změní svůj názor na postavení ženy. Mám jen jeden život a chci ho žít podle sebe,“ řekla tehdy novinářka.

Nadine je sice známá svými kontroverzními názory, ale o svoji reputaci nemusí mít strach. Na její straně je totiž saúdskoarabská princezna Amíra Tavíl (32), která se také zasazuje o ženská práva.

Související články

Další články