Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Aquaman a polonahý Jason Momoa: Dámy, tenhle superhrdinský film vás bude bavit!

Aquaman a polonahý Jason Momoa: Dámy, tenhle superhrdinský film vás bude bavit!
Zdroj: youtube
+ Dalších 19 fotografií
trhák měsíce
Dnes v českých kinech probíhá premiéra filmu Aquaman. Dílo inspirované komiksy DC je jedním z nejočekávanějších superhrdinských filmů roku. Ačkoliv tento žánr obvykle láká spíš mužské obecenstvo, ode dneška si na své přijdou i dámy. Role Aquamana se totiž ujal Jason Momoa, jeden z nejvíc sexy herců Ameriky, známý především jako Khal Drogo ze seriálu Hra o trůny.

Arthur Curry alias Aquaman je napůl člověk, napůl obyvatel bájné Atlantidy. Byl zrozen k tomu, aby se stal králem, není si však jistý, zdali je toho vůbec hoden. Snímek mapuje jeho cestu za zjištěním pravdy o tom, kdo vlastně skutečně je.

Ačkoliv vzhledem ke kvalitě dosavadních filmů z dílny DC by nejeden divák mohl mít pochybnosti i ohledně Aquamana, dá se říct, že právě tento snímek má jednu záruku kvality. Tou je režisér James Wan, který má na svědomí takové trháky, jako například Saw, Zlověstné ticho a V zajetí démonů

Někteří nedočkavci se zúčastnili předpremiéry i zde v Česku, a tak se Aquaman dočkává hodnocení už teď. Zatím to vypadá, že snímek o Arthurovi Currym bude hitem prosince. Na serveru ČSFD totiž doposud dosáhl hodnocení 77 % a fanoušci DC oceňují především to, že se tvůrci snažili maximálně držet komiksové předlohy

Ani pánové ovšem nebudou o nic ochuzeni, ve snímku se totiž ukáže i krásná Nicole Kidman v roli Atlanty. Ta roli přijala poté, co jí James Wan slíbil, že se snímek bude natáčet v její rodné Austrálii a že její postava bude divokou verzí malé mořské víly.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy