Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

AquaBabes mají nový hit! Nejsem další je fakt pecka

Pokud sledujete projekt AquaBabes, tak vám jistě neuniklo, že na světe je nový klip k písni Nejsem další. Něco tak chytlavého a svěžího tu dlouho nebylo.

AquaBabes letos představily song s názvem Nejsem další. Spolu s ním představují videoklip, který vás určitě zaujme energií a letní svěžestí. Šestice mladých dívek znovu dokazuje, že to nejsou jen sexy kočky, ale jsou také hudebně a pohybově nadané.

Současné AquaBabes tak navazují na úspěch svých předchůdkyň, které s populárními hity Neříkej mi baby a Čistá jako láska v minulých letech bořily na YouTube rekordy ve sledovanosti.

„Jsem velmi příjemně překvapený tím, že i letošní AquaBabes jsou všechny nejen dobré zpěvačky a tanečnice, ale navíc k sobě pěkně padnou typově,“ pochvaluje si marketingový ředitel Universal Music Miloslav Zýka.

Nejnovější klip přináší vedle jedinečné podívané, plné vodních efektů a energické choreografie, i originální styling, díky kterému je tak video navíc jedinečnou přehlídkou neotřelých kostýmů a trendy šatiček. Celý počin vznikl opět pod taktovkou známého izraelského režiséra Yariva Gabera, který spolupracoval např. se Savage Garden (Crash And Burn), The Offspring (The Kids Aren't Alright) či Third Eye Blind (Jumper).

Projekt AquaBabes vznikl s cílem podporovat mladé talenty a pomoci jim nastartovat hudební a uměleckou kariéru. AquaBabes jsou tak především talentovou platformou, která dává mladým lidem příležitost prosadit se v českém showbyznysu. Odborná porota vybere každý rok na základě castingu nejtalentovanější dívky, které následně utvoří hudební skupinu. Té je na dobu jednoho roku propůjčena značka AquaBabes, pod níž dívky nahrají píseň a natočí videoklip. V rámci projektu navíc dále získají zkušenosti z vystupování na koncertních pódiích či televizních obrazovkách.

Související články

Další články