Na oblíbeném videokanálu YouTube má jejich videoklip téměř 6,3 milionu zhlédnutí. I díky tomu obsadily AquaBabes první příčku v žebříčku nejsledovanějších reklamních videí na českém YouTube. Éterické krásky, které se ladně vznášejí v oblacích, zkrátka pozornost diváků doslova přitahují!

Rekordy ve sledovanosti přitom lámaly už i předešlé ročníky této hudební talentové platformy. Tehdy si stejné ocenění odnesly hity Neříkej mi baby, Čistá jako láska a Nejsem další. Jenže udržet už čtvrtý rok po sobě laťku stejně vysoko se zdá skoro až nemožné. Letošní sestava AquaBabes se ale nakonec rozhodně nenechala zahanbit. Dívky to riskly a přišly s neotřelým konceptem létání v oblacích a výzvě se tak postavily čelem. Sázka na originalitu se jim očividně vyplatila!

„Neskutečně moc nás těší, že se písnička posluchačům líbí. Vůbec jsme nečekaly, že naše video bude mít už po třech měsících tolik zhlédnutí. Denně dostáváme zprávy od fanoušků, kteří jsou pro nás obrovskou motivací. Jako díky za jejich přízeň se snažíme co nejvíc přispívat na náš YouTube kanál i ostatní sociální sítě. Není to ale vždycky jen o hudbě. Jsme prostě normální holky, kamarádky, co mají občas fakt dost ztřeštěné nápady, takže některá naše společná videa stojí za to! Nedávno jsme natáčely marshmallow challenge a mohly se potrhat smíchy. Vždycky doufáme, že se nad našimi videi pobaví i ostatní. To pak máme největší radost,“ říkají unisono Petra, Tereza, Mária, Stiliana a Markéta.

Na to, že jde skutečně o prvotřídní kočičky, se mrkněte do galerie.