Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

AquaBabes jsou zpět! Dívčí uskupení se vrací na scénu a máme se na co těšit!

+ Další 3 fotografie
AquaBabes!
Je to oficiálně venku! Po roční pauze se talentová platforma AquaBabes vrací zpět na scénu. Nová sestava je odhalena a letos se při výběru holek více zaměřovalo na přirozený talent a individuální styl více než uplynulé roky.

V roce 2014 vzniklo první seskupení děvčat s názvem AquaBabes pod záštitou Aquily. Cílem bylo najít a zároveň podpořit nové dívčí hudební talenty. Platforma AquaBabes měla roční pauzu a nyní se vrací zpět na scénu. Letos se společnost Aquila chce více přizpůsobit stále náročnějšímu publiku, a proto pro spolupráci oslovili kreativní agenturu Brainz. Ta má celý projekt letos na starosti.

Tento rok bude lehce odlišný než ty předchozí. „Nové AquaBabes jsou syntézou nezávislého přístupu, autentické tvorby a čistého talentu. Nechci prozrazovat detaily, ale věřím, že hudební publikum čeká pozitivní překvapení,“ uvedl spolumajitel Brainz Štěpán Kleník. Tvorba textů, hudby i choreografie je totiž plně v rukách zpěvaček a jejich týmu. „Každá z holek se na tvorbě podílí. Celý projekt je o propojování, podpoře talentu a energii, díky které vzniká něco jedinečného,“ sdělil kreativní stratég Brainz Jakub Smoljak.

A kdo že sestavu letos tvoří? Simona (24) a Denisa Katzerovy (24) jsou dvojčata, která mají vlastní hudební skupinu s názvem 20 Minutes a ta funguje už dlouhých 9 let. Dívky jsou nadané a mají nádherný hlas. Spolupracovaly například s Mandrage či Lake Malawi. Další členkou je třiadvacetiletá Eleni Michailidu. Huyen Vi Tranová (23) je také členkou skupiny, krom hudby se věnuje divadlu a tanci. Pátá členka je Zuzana Chalupová (20), která po dobu tří let vystupovala s orchestrem. Poslední, a nejmladší členkou je pak Alena Shirmanová Kostebelová (19). Alena se věnuje hudbě od 10 let a vystoupila například na festivalu Sziget.

Zásluhu za výběr dívek si může připsat hudební producent, hledač talentů a moderátor Rádia 1 Jiří Burian (41). On sám je velmi nadaný hudebník, a tak není divu, že výběr holek pro letošní AquaBabes je opravdu speciální. Jiří udržuje krok s nejnovějšími trendy, čehož je skvělým důkazem jeho projekt Kapitán Demo, a proto byl právě on skvělou volbou pro zapojení do projektu AquaBabes. „Mám rád výzvy. Když přišla nabídka vybrat novou dívčí kapelu, neváhal jsem. Rád měním věci k lepšímu. Nejvíce mi imponuje kvalitní hudba, která má komerční potenciál,“ rozpovídal se Jiří Burian, skvělý hudební producent.

Vzhledem k tomu, že letošní platformu AquaBabes má na starosti opravdu skvělý tým lidí a sama děvčata se do projektu zapojují, jistě se máme na co těšit.

Mohlo by vás zajímat

Další články