Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

AquaBabes chystají nový klip! Na co se můžete těšit?

Zdroj: AQB
+ Další 3 fotografie
Letošní členky AquaBabes, hudební platformy podporující mladé talenty, chystají pro své fanoušky novinku. Už brzy totiž představí zbrusu nový videoklip k připravované písničce, kterou tentokrát otextoval známý písničkář Pavel Callta. Natáčení, kterému předcházely intenzivní přípravy, trvalo celé dva dny. Co musela pětice talentovaných začínajících zpěvaček a tanečnic v jeho průběhu zvládnout? Podívejte se s námi a možná se budete divit!

Kromě běžné taneční choreografie čekaly na novou sestavu AquaBabes oproti předešlým ročníkům i náročnější fyzické aktivity. V hudebním klipu by totiž měly dívky létat! Značnou část natáčení tak trávily ve vzduchu zavěšené na lanech. „Natáčení je kvůli tomu trochu fyzicky náročnější, není to ale nic, s čím bychom se nedokázaly společně poprat. Naopak si to užíváme, kdy jindy totiž tohle člověk zažije,“ shodují se Mária, Stiliana, Petra, Markéta a Tereza.

„Už se moc těšíme na výsledek,“ dodávají děvčata.

Na premiéru klipu letošních AquaBabes si ale budeme muset ještě počkat. Organizátor projektu, hudební vydavatelství Universal Music, spolu s hlavním partnerem, značkou pramenité vody Aquila, už ale teď doufají, že budou mít nové AquaBabes s klipem k chystané písni minimálně podobný úspěch jako předešlé ročníky ojedinělého hudebního projektu. Ty se do myslí posluchačů zapsaly hitovkami Neříkej mi baby, Čistá jako láska a Nejsem další.

Všechny tři skladby už mají na internetu dohromady přes 25 milionů zhlédnutí a čísla nepřestávají růst!

Související články

Další články