Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Apple představuje nový iPhone 7: Na co se můžou zákazníci těšit?

iPhone 7 je tu.
+ Další fotografie
Fanoušci Apple mají zase další důvod, proč stát ve frontě. V San Franciscu byl představen nový iPhone 7 se všemi možnými vychytávkami. Na co se můžou zákazníci těšit?

Design stejný, zařízení přelomové. To zatím slibuje nový iPhone 7. Ten bude k dostání v černé, zlaté, růžové, stříbrné a lesklé černé barvě. Model plus bude mít navíc dvojitý fotoaparát. iPhone 7 zůstane u klasické jedné čočky s rozlišením 12 megapixelů.

V Čechách se telefony začnou prodávat od 23. září. V přepočtu i se započítáním DPH by se měly prodávat v rozmezí 18 900 – 22 300 korun, jenomže je pravděpodobné, že telefony u nás budou dražší.

Základní verze má 32 GB paměti a baterie má vydržet o dvě hodiny více než starší modely.

Spolu s telefonem byly na tiskové konferenci představeny i hodinky Apple Watch series 2, tedy chytré hodinky nové generace. Jsou vodotěsné do hloubky 50 m a můžete na nich dokonce hrát Pokémony! K dispozici budou zákazníkům v předprodeji od 16. září.

Mohlo by vás zajímat

Další články