Když ho chcete, tak ho máte mít. Je nanejvýš pravděpodobné, že ten, kdo kvůli vám někoho opustí, jednou kvůli někomu opustí zase vás, ale dva životy nemáme a risknout bychom pro vlastní, ač krátké štěstí měly všechno! Takže jsem tu já, abych vás postupně navedla k vytouženému cíli: Přebrat jí ho! Vždyť jí ho pak zase můžete vrátit, no ne?

1. Nesmíte jí ho chtít přebrat. Zní to absurdně, ale právě tohle je jeden z nejpodstatnějších bodů. Nesmíte se o to snažit, naopak. Pokud je to na vás vidět, bude mu jasné, o co vám jde, a v tu chvíli se s vámi vyspí. Kdo by to neudělal, že ano. To vy ale v tuhle chvíli nechcete, vyspat se můžete s každým, na koho si ukážete, i kdyby to mělo být jednou. My ho chceme pro sebe. Buďte tedy všechno, po čem touží. Aniž by to věděl.

2. Zjistěte si o “nich” všechno. Předpokládám, že když jste se už odhodlala k tomu, abyste ho chtěla jen pro sebe, musíte ho trochu znát. Znát jeho ale není všechno. Vy musíte znát jejich vztah. Jak dlouho trvá, kdy měli krizi, zda a PROČ se už někdy rozešli, jestli jsou oba šťastní nebo tam “něco” nefunguje a co jsou jejich největší krizové momenty. Zapojte všechny, kterým opravdu věříte. Proboha, hlavně nenápadně. Ptejte se ho tak, jako byste byla jeho nejlepší kamarád.

3. Neignorujte jejich vztah. Základem pro jeho důvěru je vykašlat se na předstírání, že žádnou přítelkyni nemá. Naopak. Dejte mu najevo, že chápete, že s ní je, a tvařte se, jakože jste tu od toho, aby se vám se vším svěřoval. Mluvte o ní sama, pokud on nechce. A mluvte o ní vždycky hezky. Bude mu jasné, že nejste jako ona, nemáte zapotřebí pomlouvat všechny ženy, které jsou okolo něj. Vím, že je nenávidíte, ale to dejte najevo jen před kámoškami. Pro něj jste zdroj čistoty a pochopení přeci.

4. Ulehčujte mu život. Ne, nechci slyšet o tom, jak on ten váš neulehčuje, protože on chodí spát s ní a vy sama. Mějte trpělivost. Buďte ta, kdo tu pro něj je. Když má krizi, podpořte ho. Proboha, samozřejmě nenásilným způsobem, ne že mu donesete upečenou bábovku a začnete mu masírovat záda. Najděte v sobě trochu testosteronu a naslouchejte mu. Naštvala se na něj? Neříkejte, jak je hrozná, naopak mlčte a nechte ho se vypovídat. Budete koukat, co to s tím udělá.

5. Buďte jako jeho hot parťák. Pozvěte ho na pivo. Mluvte i o sobě, občas udělejte nějakou kravinu nebo se zasmějte videu, kde někdo spadne. Zároveň ale buďte okouzlující. Ukažte mu, že máte i ženskou stránku. Například celý týden choďte v mikině a jeden den k němu přijďte voňavá jako lotos, nebo jak se tomu říká, div že nebudete mít třpytky až na zadku. Muži nemají rádi, když jste každý den konstantně, stejně precizně upravená, takže je na vás vidět, že to děláte kvůli nim. Jak říkám. Buďte hot, ale parťák.

6. Začněte se zajímat o jednu věc, kterou má rád. A teď pozor! Ne v tom smyslu, že to začnete dělat až ve chvíli, kdy vám o své oblíbené aktivitě či kapele sám řekne. Musíte to zjistit dřív. Zajímejte se o to, co má rád už před tím, než se pustíte do hlubšího osobního kontaktu. Hraje rád hry? Nádhera. Jeho holka to na něm totiž určitě nenávidí. Vy se seberte, stravte pár víkendů v bytě u vašich přátel a jenom poslouchejte jejich komentáře. Bude na vás koukat jako na bohyni.

7. Nebalte ho napřímo, objevujte se ale na místech, kde je taky. Pokud to není zrovna někdo, s kým se znáte celý život a víte o sobě všechno nebo kluk vaší kamarádky, což je ještě horší, začněte chodit na akce, na které chodí on. V žádném případě ne sama, všechno tím pošlete do háje. Dostala jste se do bodu 7, tak to na tomhle nesmí ztroskotat. Když je někdo déle ve vztahu, je pravděpodobné, že už spolu nechodí večer ven. Vidí se totiž doma. A právě venku budete vy. A budete společenská a skvělá!

8. Skamaraďte se s nějakou její kamarádkou. Jeden z nejsložitějších bodů. Poslední roky je to ale jednoduché. Každý zná každého. Lajkněte fotky její kamarádce, schválně. Ony dvě to spolu nebudou probírat v případě, že ona o vás neví. I kdyby ano, její kamarádce budete sympatická, protože si o ní myslíte, že je hezká a sympatická. Usmějte se na ni, když ji potkáte. Pokud se skamarádíte, garantuju vám, že se o vztahu vašeho budoucího milého dozvíte všechno!

9. Mluvte o jeho přítelkyni hezky, zastávejte se jí. V žádném případě nezkoušejte o jeho holce mluvit špatně a reagovat na jeho stížnosti větami jako “Takhle já bych se nikdy nechovala” a “Ježiš, no tak to je kráva”. Nezískáte si ho tím, naopak. Mějte na paměti, že ona je taky žena. Že on není boží po pár letech vztahu a naopak o ní mluvte, jako byste ji chápala. Jeho sympatie si musíte zasloužit činy, ne větami. Jednoduše buďte na její straně, ale všechny jeho stížnosti vnímejte a chovejte se opačně než ona.

10. Přiznejte na sebe všechno, i to negativní. Rozhodně, ale rozhodně o sobě nemluvte v superlativech. Jak jste báječná a co všechno umíte na rozdíl od ostatních žen. Mluvte o tom, jak jste příšerná, když máte PMS, a jak nezvládáte doma ani vyžehlit. On to ocení, protože bude vědět, že mu nebudete na rozdíl od jeho holky nic vyčítat, vy totiž máte špatné vlastnosti taky a jen spolu najdete to pochopení, které potřebujete.

11. Hned se s ním nevyspěte! Potřebujete k tomuto bodu něco dodat? Já doufám, že ne. Tak si ho užijte, než dáte jeho, teď už ex, jasně za pravdu, že je to příšernej idiot.