Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

ANTIDEPRESIVNÍ HOROSKOP: Štír potřebuje na podzim kýbl horké čokolády

Na podzim žádné chmury nehrozí!
Pokud máte pocit, že změnu ročního období a příchod podzimu vůbec nedáváte, nezoufejte! Každé znamení má několik pomocníků, které jim pomohou zahnat deprese, které na podzim přichází plíživě jako myška. Hvězdy moc dobře vědí, jak vás naladit tak, aby vaše duše jen jásala. Co vám tedy pomůže?

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Berani moc často deprese nemívají, ale pokud na ně přijde tato nálada, stojí to za to. Zamknou se ve svém bytě a naprosto přestanou komunikovat s okolím. Jediné, co jim v tento moment pomůže, je dobrá kniha, která je vytrhne z jejich myšlenek.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Býk je jako chodící hromádka neštěstí. Jediné, co jim v tyto dny pomůže, je kvalitní sex a hlavně vyvrcholení. Všechny útrapy jsou rázem pryč a spokojený Býk se pak usmívá jako sluníčko. Na Haloween řekněte své drahé polovičce, ať si vezme masku sexy upírky.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Na Blížence to tento podzim úplně spadne. Téměř není týden bez slz a špatné nálady. Vykašlete se na antidepresiva a alkohol, radši nahlédněte do svého nitra. Skvělým řešením by pro vás mohla být jóga. Můžete i zkusit jít si zaběhat.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Podzimní únavu by měl Rak zahnat pomocí hudby a umění. Nejlépe zajít do divadla nebo na koncert. Udělá vám dobře, když se i slavnostně obléknete. Toto znamení by mělo úplně zapomenout na čas a nechat se jen tak unášet.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Už vás někdy napadlo zlepšit si náladu tancem? Právě tanec vám totiž hvězdy přisoudily jako tu správnou pomoc od deprese. Toto období vás nabádá vyrazit na pořádnou párty a ukázat všem, co ve vás je.

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Panna potřebuje svůj klid. Nejlépe udělá, když se vydá někam do přírody a bude nasávat atmosféru stromů a jejich energii. Hodinová procházka napadaným listím a barevnou škálou podzimu zaručeně prospěje.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Deprese na vás na podzim rozhodně nepřichází. Konečně si užíváte, že není takové vedro a můžete chodit v mikině. Dokonce i vyhlídky na Vánoce ve vás vykouzlí úsměv na tváři.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Štír přes léto hodně makal na své postavě, takže může konečně zhřešit, když se necítí nejlépe. Tak se vykašlete na chmury a zaběhněte do oblíbené kavárny. Klidně si objednejte kýbl horké čokolády, prospěje vám to.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Pokud si lámete hlavu tím, jak zahnat nudu a špatnou náladu na podzim, zamilujte se. Nemusí to být zrovna hned muž či žena, stačí, když si oblíbíte nějakou novou činnost. Jen tak načerpáte novou energii, která vás v tomto ročním období nakopne.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Kozoroh je unavený a přepadají ho deprese. Měl by si proto vzít pár dnů volna, aby si odpočinul a vyhnal negativní myšlenky z hlavy. Pomůže mu podzimní wellness, kdy uvolní nejen své tělo.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Není to zrovna správný terapeutický přístup, ale Vodnář se musí brát s rezervou, protože má vše naprosto otočené. Jediné, co mu na pitomou náladu pomůže, je flaška. Pokud si chce Vodnář zachovat důstojnost, měl by však raději sáhnout po víně. Jinak by to nemuselo dopadnout dobře a deprese by přišla za pár dní zase.

RYBY (21. 2. až 20. 3.) Rybičky, vy jste takové empatické a citlivé dušičky, že není divu, že se často potýkáte s chmurným obdobím. Navíc tyto chladné dny vám vůbec nepřidávají na náladě. Zalezte do postele a pusťte si film.

Mohlo by vás zajímat

Další články