Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

ANTIDEPRESIVNÍ HOROSKOP: Ryby zachrání vaření, Štíry zase návštěva fitka!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
S podzimem se přímo pojí deprese a špatná nálada. Pokud máte pocit, že i na vás padly chmury, nezoufejte. Hvězdy totiž vědí moc dobře, po čem touží vaše duše a jaká aktivita vás zaručeně vytáhne ze smutnění. Co myslíte, bude to sex, nebo se vyplatí vzít do ruky mop?

BERAN

Berani moc často sklony k depresím nemívají, ovšem pokud jste přeci jen neustáli přicházející podzim, je na čase vám pomoct. Zabavte si hlavu a začněte tvořit. Je úplně jedno, jestli se rozhodnete pro malování, keramický kurz nebo si sednete k modelíně.

BÝK

Býci se chmurami moc nezabývají, ovšem jak jinak strávit dlouhé a studené večery než pořádným sexem v peřinách? Pokud tedy nemáte program na dnešní večer, už vám asi nemusíme napovídat.

BLÍŽENCI

Na Blížence to letos opravdu padá. Není téměř týden bez slz a špatné nálady. Vykašlete se na antidepresiva a alkohol, radši nahlédněte do svého nitra. Skvělým řešením by pro vás mohla být jóga a je úplně jedno, který druh si ze široké škály vyberete.

RAK

Ve vás spí skutečný umělec, a tak své podzimní deprese zkuste zahnat pomocí hudby nebo třeba nastudováním nějaké role. Uvidíte, že se v těchto disciplínách najdete.

LEV

Už vás někdy napadlo zlepšit si náladu tancem? Právě tanec vám totiž hvězdy přisoudily jako tu správnou pomoc od deprese. Navíc je úplně jedno, do kterého tance se zamilujete.

PANNA

Už strašně dlouhou dobu jste neměli čas na své přátele a rodinu? No tak nemyslíte, že je na to vhodná doba si čas udělat? Vymyslete třeba nějakou společnou večeři nebo posezení u vínka, uvidíte, že si vylijete srdíčko na tom správném místě.

VÁHY

Na vás si jen tak nějaká deprese nepřijde, navíc ani nemůže. Máte kolem sebe hromadu nedodělané práce, a tak nudou rozhodně netrpíte, na deprese tedy není čas. Nezapomínejte ovšem ani na tolik potřebný relax.

ŠTÍR

Konečně je tu čas, kdy můžete zamakat na své postavě a stát se ještě více neodolatelnými. Tak se vykašlete na chmury a šup, šup potit se! Uvidíte, že vaše vyrýsované tělo ocení víc lidí.

STŘELEC

Pokud si lámete hlavu nad tím, čím si spravit náladu, odpověď je celkem jednoduchá, najděte si milence. Právě nová známost vás totiž spolehlivě zaměstná, a to na celé sychravé období. Po nudě tedy nezůstane ani památka.

KOZOROH

Kozorozi se letošní podzim potřebují naladit na trochu oduševnělou a magickou vlnu. Vyžívejte se tedy v tom, že si uvaříte dobrý čaj, všude kolem si zapálíte svíčky a ponoříte se do tajů nějaké strašně zajímavé knihy.

VODNÁŘ

Přestože většinou s depresí problémy nemíváte, letos to na vás nějak zvláštně padne, a navíc se špatná nálada bude vracet v různých vlnách. Řešením pro vás tedy bude vyrazit na party a tam si dát jeden, možná dva drinky.

RYBY

Rybičky, vy jste takové empatické a citlivé dušičky, a tak není divu, že podzim pro vás každoročně připravuje zatěžkávací zkoušku. Hvězdy ovšem poradí, jaká činnost vás ze smutků vytáhne. Rada zní, zavřete se do kuchyně a začněte čarovat.

Související články

Další články