Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Anthony Hopkins řádí na TikToku jako zamlada: Hannibal Lecter je v 82 letech stále ve formě

Anthony Hopkins řádí na TikToku jako zamlada: Hannibal Lecter je v 82 letech stále ve formě
Zdroj: Se souhlasem Anthonyho Hopkinse
+ Dalších 8 fotografií
video
Anthony Hopkins ve svých 82 letech už není nejmladší, nicméně nepřestává dokazovat, že do starého železa ještě rozhodně nepatří. Je totiž moderní a založil si účty na sociálních sítích včetně TikToku. Tam předvedl tanec na píseň od rappera Drakea (33) a fanoušci nestačí zírat, jak dokáže ve svém věku rozvlnit boky.

Anthony Hopkins patří mezi geniální herce, kteří dokáží zahrát každou roli. Diváci si ho zamilovali jako Hannibala Lectera ve filmu Mlčení jehňátek, Williama Parishe ve snímku Seznamte se, Joe Black a v mnoha dalších rolích. Nyní si ho mohou zamilovat i dospívající, kteří si libují v aplikaci TikTok

Ačkoliv je Hopkinsovi už 82 let, nedá se mu upřít, že je stále ve výborné kondici, ze svého hereckého umu nic neztratil a vypadá skvěle. Zřejmě jen málokdo by ale čekal, že na sociální síti, kterou milují především teenageři, předvede, jak umí tančit na rapový song.

@anthonyhopkins

##Drake I’m late to the party... but better late than never. @oficialstallone @arnoldschnitzel ##toosieslidechallenge

♬ original sound - officialanthonyhopkins

Ke stejnému tanečku vyzval Anthony i své slavné kolegy Sylvestera Stallonea a Arnolda Schwarzeneggera Ani jeden z těchto herců se do výzvy zatím nehrne, je ale nad slunce jasnější, že pokud se zapojí a vyzvou další slavné kolegy, budou mít i dospělí na TikToku na co koukat.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy