Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ANOREXIE, VZTEK A KRIZE: Našli jsme 5 důvodů, proč utekla Ochotská od Rosola!

Mělo to své důvody.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Příjemně vypadající pár tvořený Michaelou Ochotskou a Lukášem Rosolem je pravděpodobně minulostí. Bývalá novácká moderátorka totiž od tenisty utekla a snaží se řešit problémy pobytem u rodičů. Proč se ale vlastně jejich láska rozpadla?

Rozpadá se nejen vztah Ochotské s Rosolem, ale i celá rodina. Společně totiž mají malého synka Andrého a ten to samozřejmě v budoucnu odnese nejvíce. Míša s Lukášem už nežije a jejich životy se pomalu rozdělují. My jsme pro vás našli pět příčin, proč k tomu došlo!

1. Rosolova agresivní a arogantní povaha Lukáš byl vždy rapl. Spekulovalo se už o tom, že se nevhodně choval ke své bývalce Denise Rosolové. Možná se to opakovalo. Je to horká hlava, moc neumí řešit věci s nadhledem, přitom by se jako otec od rodiny ovládat měl.

2. Anorexie? Poslední týdny se mu Míša ztrácela před očima, nic nezvládala, ani se starat o syna. Vzdala to tak a nyní má “all inclusive” servis u svých rodičů. Možná to Lukáše otrávilo a raději zůstal ve svém baráku a soustředí se na tenis.

3. Zlatokopecká povaha Michaely U Míši se ví, že je dívkou, se kterou žít znamená být opravdu bohatý. Vždy se vědělo, že má ráda luxus a movité partnery. Lukáše poznala v dobré formě, když byl na vzestupu. Momentálně tomu ale tak není.

4. Tenisová krize Rosola Jde tak trochu ruku v ruce s předešlou příčinou. Český tenista za letošní sezonu nevydělal takový balík a dost možná Míše trochu utnul tipec s dárky i dalším luxusem. To se jí samozřejmě nelíbilo, protože jak si žena zvykne na určitý standard, těžko se jí přechází do úsporného režimu.

5. Rozdílné životní priority Lukáš si představoval, že bude hrát tenis a Míša se bude starat o jejich syna. Jenže ta to nezvládá. Raději by jela kariéru a trochu více žila. Evidentně není rodinný typ. Rosol se o syna moc starat nemůže, má rozjetou tenisovou kariéru a cestuje po světě. Takhle odlišné pohledy na život prostě lásku ničí…

Související články

Další články