Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ANOREXIE VŠUDE, KAM SE PODÍVÁŠ? Ochotská byla jen kost a kůže už v minulosti, tyhle fotky jsou toho důkazem!

Hubená jako lunt.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Dalších 26 fotografií
Hubená jako lunt, ženské tvary nikde, i tohle v životě potkalo Míšu Ochotskou. Jediné, co vždy bylo v pořádku, byla prsa. S postavou to ale leckdy bylo horší. Často to dokonce silně zavánělo anorexií, což jasně dokazují snímky, pořízené v průběhu života bývalé moderátorky!

Michaela Ochotská (31) prožívá opět složité období. Její současný manžel Lukáš Rosol (31) potvrdil v rozhovoru pro Blesk.cz, že opět hubne jako na běžícím páse a ztrácí se mu před očima. Že by se opakoval scénář z minulosti, kdy ještě Míša pracovala na Nově?

Tenkrát také byla jen kost a kůže, dokonce už ji pod make-upem prosvítaly vousy a nejen její kolegové si pohrávali s myšlenkou, že trpí anorexií. Nyní sice stres ze zaměstnání prožívat nemusí, ovšem má jiné starosti.

Stará se o malé dítě, a to je vždy záhul, k tomu všemu se pracovně hodně nedaří jejímu partnerovi a to ji jako známou zlatokopku musí hodně znepokojovat. Stres jde ruku v ruce s nechutí k jídlu a pak jednoduše kila padají sama.

Na fotkách můžete vidět, že už v době těhotenství byla extrémně hubená a pár kilo nabrala až v jeho závěru. Jak vypadá nyní, je těžké odhadovat, protože se raději nikde neobjevuje. Každopádně Rosol naznačil, že to není dobré a že se něco děje.

Doufejme, že se Míša dá do kupy, brzy nám vezme telefon a ke všemu se vyjádří. Třeba je to celé trochu jinak a Rosol ji třeba k odchodu ze společného domu donutil svým chováním. Takové informace nejspíše ale přinese až čas…

Související články

Další články