Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

ANOREXIE? Takhle vychrtlou Veroniku Kopřivovou jste ještě neviděli! Její odpověď vás překvapí

Veronika je hubenější než kdy předtím.
+ Dalších 34 fotografií
Veronika Kopřivová (24) je rozhodně půvabnou ženou. Jenže v posledních dnech to vypadá, že na tom není vůbec dobře. Alespoň co se vizáže týká. Ze snímku, který zveřejnila na svém Instagramu, to vypadá, že trpí zákeřnou anorexií. A prospělo by jí, kdyby se malinko více najedla.

Veronika redakci eXtra.cz prozradila, že v posledních dnech nemá času nazbyt. „Mám toho teď hrozně moc. Navíc odlétám na dlouho mimo republiku. Jsem v jednom kole,“ byla slova Veroniky, když se s ní redakce eXtra.cz spojila.

Kopřivová zároveň uveřejnila několik snímků, na nichž působí, že musí trpět hlady. Takhle hubená v minulosti snad ještě nebyla. I když je Verunka modelka, o kterou světoznámé módní domy jistě svádějí souboje, aby mohla chodit jejich přehlídky, poslední dny se na ní jasně podepsaly. Stres…

Veronika se vždy řadila k ženám, které mají skvělou postavu a jsou hubené, ale tohle už je extrém. Snad se nedostala do fáze, že trpí zákeřnou anorexií? Možná je to jen vyčerpáním, které ji v posledních dnech provází. Snad u ní zase zavládne klid a pohoda a její figura bude opět plnější, což u ní působí mnohém lépe, než jak tomu je teď, kdy vypadá jako kost a kůže.

Mohlo by vás zajímat

Další články