Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Anorexie, psychické problémy, plastiky udělaly z Mary-Kate a Ashley trosky: Takhle vypadají dvojčata dnes

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
cesta k lepšímu?
Mary-Kate a Ashley Olsen (32) se už delší dobu straní veřejnosti. Jejich sláva je dostala až na úplné dno a ony se rozhodly, že něco podobného už absolvovat nechtějí. Proto se na společenských akcích ukazují jen zřídkakdy. Tentokrát ale udělaly výjimku a všechny překvapily svým vzhledem.

Mary-Kate a Ashley Olsen jsou snad nejznámější dvojčata na celém světě. Holky stály před kamerou prakticky od plenek, což jim sice zaručilo neskutečnou slávu, pozornost médií a milionové obraty, ale vzalo jim to to nejdůležitější, dětství.

Herečky nikdy nezažily normální dětství jako miliony dětí po celém světě. Před kamerou se poprvé objevily v šesti měsících, kdy je jejich matka vzala na konkurz seriálu Full House, a poté šly společně z role do role.

Perfektně našlápnutá kariéra a obrovský zájem si za chvíli vybraly svoji daň. Holky propadly anorexii a nejhůře to odnesla Mary-Kate, které se k anorexii přidaly ještě psychické problémy. V kombinaci s bujarými večírky se děvčata začala vymykat kontrole a už to dávno nebyly dvě sladké holčičky z pubertálních fil­mů.

Holky se stáhly z veřejného dění a místo herectví se daly na návrhářství. Jako módní návrhářky jsou velmi úspěšné, ale už to dávno nejsou ty Olsenky, na které jsme všichni zvyklí. Když už se objeví na veřejnosti, jen těžko byste u nich hledali úsměv.

Obě dvě mají strnulé a vážné tváře a na Mary-Kate je navíc vidět, že to v minulosti přeháněla s plastikami. Tentokrát ale všechny překvapily. Když se po delší době ukázaly na společenské akci, vypadaly zdravě a svěže. Že by se konečně vrátily do starých dobrých kolejí?

Související články

Další články