Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

ANOREXIE? Ester Sátorová se ztrácí před očima! JSI JEN KOST A KŮŽE, vzkazují jí fanoušci!

Tohle už je asi moc.
+ Dalších 34 fotografií
Nové fotografie Ester Sátorové šokovaly její fanoušky na sociálních sítích. Ti bijí na poplach a cítí povinnost přítelkyni Tomáše Berdycha (31) informovat o tom, že má dobrý náběh na anorexii!

Vypadat skvěle je povinností každé modelky, ovšem nesmí se to přehánět. Pomyslná hranice mezi dokonalou postavou a anorexií je totiž velmi tenká. Do světa přílišné hubenosti má nejspíše namířeno i Ester Sátorová (24). Ta se totiž ztrácí před očima.

Všimli si toho i její fanoušci na Instagramu, kteří bijí na poplach. „Kost a kůže,“ reaguje jeden z nich a nutí to zamyslet se nad tím, zda na tom skutečně není trochu pravdy. Ester totiž snad nikdy nebyla tak hubená jako nyní.

Stejně jako se ztrácí tenisové umění Tomáše Berdycha,, který měl konec roku skutečně tragický, tak pomalu mizí i ženskost jeho manželky. Vypadá to skoro jako přímá úměrnost. Čím hůře Tomáš hraje, tím je Ester hubenější. Tak snad mu úvod nové sezóny vyjde lépe, nebo mu z jeho lásky nic nezbude…

Mohlo by vás zajímat

Další články