Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Anorektička vážila 32 kilo a za pár hodin měla zemřít. Přesto přežila a nyní je z ní fitnesska!

Zdroj: profimedia.cz
Emma Hynard (20) toužila po dokonalé postavě tak moc, že propadla anorexii. Došlo to tak daleko, že nejedla vůbec a její váha klesla na 32 kilogramů. Zbývalo jí několik hodin života a byla velmi blízko smrti. Pak se ale odrazila ode dna a je z ní fitnesska. Jak to dokázala?

Emma Hynard chtěla být dokonalá, a tak od 14 let trpěla anorexií. Jedla čím dál tím méně a došlo to až tak daleko, že nejedla vůbec nic. Její váha se zastavila až na hrůzostrašných 32 kilogramech! Že jí jde o život, si uvědomila až v nemocnici

Slyšela totiž doktory, jak říkají, že jí selhávají orgány a zbývá jí jen pár hodin života To bylo pro Emmu naprosto šokující a rozhodla se, že prostě nezemře. Doslova za pět minut dvanáct se odrazila ode dna a začala bojovat!

Krůček po krůčku zvětšovala své porce, až se jí povedlo přibrat 20 kilogramů. Když se vrátila z nemocnice, věděla, že musí ve svém životě něco změnit a už nikdy se nesmí dostat až na pokraj smrti. Místo diet a hubnutí se radši zaměřila na zdravou životosprávu a pohyb a dnes je z ní zapálená fitnesska Podívejte se na tu neuvěřitelnou proměnu!

Související články

Další články