Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Anorektická roztleskávačka vážila 30 kilo, teď má prý 50. Věříte jí to?

Anorektická roztleskávačka vážila 30 kilo, teď má prý 50. Věříte jí to?
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie

Lynne Lang (21) v patnácti vážila 32 kilogramů a lékaři jí diagnostikovali mentální anorexii Teenagerce hrozila zástava srdce kvůli extrémně nízkému tlaku a rodina se bála o její život. Ten jí ale nakonec zachránila vášeň pro sport.

"Byl to pro mě hrozný šok, když jsem v nemocnici na monitoru viděla svůj tlak. Myslela jsem, že umřu," uvedla Lynne pro Daily Mail. Úbytku hmotnosti si všimla její babička, a přestože šla Lynne k dvěma různým lékařům, oba rodině dívky řekli, že se nic neděje a že jejich dcera je prostě klasická puberťačka.

Dívka se už od svých jedenácti let věnovala cheerleadingu, který u nás známe jako sport dívek, co fungují jako roztleskávačky. Vzhledem k vážnému zdravotnímu stavu měla Lynne jakýkoliv sport zakázaný. "Měla jsem pocit, že jsem přišla o své přátele. Třásla jsem se zimou, byla jsem nešťastná, vyčerpaná a ještě jsem bojovala s hrozící osteoporózou," uvedla slečna Lang, kterou nakonec tato vášeň dostala opět do běžného života.

Při myšlence, že by o svou milovanou zálibu přišla, se rozhodla, že se sebou musí něco dělat, začala jíst a za pár měsíců vážila 50 kilo. Když ji propustili z nemocnice, začala opět soutěžit se svým týmem a mít radost ze života. "Je to pro mě stále obtížné, ale tím, že jsem se zaměřila na to, co mě baví, se cítím lépe," dodala Lynne, která bude s anorexií bojovat celý život.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy