Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Anorektička byla na pokraji života a smrti. Její transformace je neuvěřitelná

Žena se změnila k nepoznání.
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Anorexie je velmi vážná nemoc a trpí jí mnoho mladých dívek a žen. Dobrovolně hladoví miliony z nich a nezastaví je ani to, že můžou umřít. Rachael také propadla anorexii a sáhla si až na úplné dno. Všichni si mysleli, že zemře. Ona se ale vzchopila a přežila. Je z ní teď úplně jiný člověk.

Rachael má anorexii už mnoho let. Na rozdíl od jiných dívek si ale uvědomila, že už je to s ní hodně špatné, a rozhodla se s tím něco dělat. Na internet dokonce umístila video, kde prosí o pomoc. A té se jí dostalo.

Její váha byla už tak nízká, že ji museli nahoru a dolů ze schodů nosit. Sama by schody jen těžko zvládla. Nebyla schopná se už o sebe sama postarat a pomalu umírala. Měla velké zdravotní problémy a byla kost a kůže. Naštěstí měla pomocníka, který jí v jejím životě pomohl, když to nejvíce potřebovala.

Rachael se vzchopila doslova za pět minut dvanáct. Vrhla se do léčby a po malých krůčcích poruchu příjmu potravy překonala. A je z ní teď úplně jiný člověk. Podívejte se do fotogalerie, jak se žena změnila k nepoznání.

Související články

Další články