Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Anorektická Angelina by už konečně měla přibrat. S kostnatýma rukama se jí dějí opravdu divné věci!

Angelina Jolie vypadá jak z knihy o anorektičkách.
Zdroj: Profimedia.cz, koláž eXtra.cz Ondřej Karpíšek
+ Další 2 fotografie

Angelina Jolie (39) má několik titulů ve stylu Nejkrásnější žena planety, vesmíru, před měsícem dokonce britská královna Alžběta II. udělila oscarové herečce a humanitární vyslankyni OSN titul čestné dámy.

Herečka, o které sní miliony mužů na celém světě, ale není tak dokonalá, jak by se mohlo na první pohled zdát. Stačí, když se zaměříte na její ruce, které připomínají pařáty dravce, jenž už urval to nejlepší v Hollywoodu (Brada Pitta, kdyby to někomu nedocvaklo). Kostnaté prsty, jasně viditelné žíly, to opravdu není pohled, který byste chtěli směřovat po těžkém ránu. Podobnou pažní výbavou disponuje i hvězda Sexu ve městě Sarah Jessica Parker, která má k rukám ještě takhle hnusné i hnáty.

Pak tu máme Madonnu (56), ale ta to má z posilovny, protože když marně sháněla dárce někoho, kdo jí udělá dítě, zjistila, že nejlepší genetický matroš má zrovna v posilovně, kam tehdy docházela. Carlos Leon dlouho neotálel, a když se jim takhle jednou po zavíračce vymkl z rukou slepý tah, vznikla z toho Lourdes.

Související články

Další články