Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Anorektičce zbývaly 2 dny do smrti. Zachránila ji její sestra a neuvěříte, co teď dělá!

Anorektičce zbývaly 2 dny do smrti. Zachránila ji její sestra a neuvěříte, co teď dělá!
Zdroj: instagram.com
+ Další 3 fotografie
Cazandra Zetterberg (19) ze Švédska toužila po štíhlé postavě. Došlo to ale až tak daleko, že úplně přestala jíst. Její váha klesla na 37 kilogramů a šlo jí o život. Smrti unikla jen o vlásek.

Toužila být štíhlá, jenže se jí to vymklo kontrole. Cazandra propadla anorexii. Rodiče se jí snažili pomoct, nutili ji jíst, ale ona si stála za svým. Připadala si tlustá a neatraktivní, chtěla být ještě hubenější. Rodiče si s ní nevěděli rady a viděli, že se jim dcera ztrácí před očima

V roce 2013 byla převezena do nemocnice a lékaři byli v šoku. Dívka vážila jenom 37 kilogramů, celá se třásla a bylo jí špatně. Skoro se ani neudržela na nohou. Její tělo bylo slabé a vyčerpané a její tělesná teplota klesla na 34 stupňů Nebyla schopná normálně fungovat. Šlo jí o život! Lékaři jí řekli, že jí zbývají jenom dva dny života. To byl pro všechny šok!

Sestra Cazandry se neudržela a psychicky se zhroutila. Měla strach, že přijde o svoji milovanou sestřičku, a nedokázala si život bez ní představit. V tu chvíli se v dívce něco hnulo. Uvědomila si, že nejde jenom o ni a o to, jak vypadá, ale ubližuje i svým nejbližším A tak sebrala všechnu sílu.

Rozhodla se, že anorexii překoná a bude zase normálně fungovat. A povedlo se! Teď je dívka fitness trenérkou, vypadá úžasně a je ráda, že vše zvládla a nezemřela Podívejte se do fotogalerie, jak Cazandra vypadá dnes.

Související články

Další články