Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Anonym tvrdí Rychtářovi, že má fotky muže, který v osudný den táhl zakrvácenou Ivetu na koleje!

Neznámý člověk tvrdí, že má záběry Ivety těsně před její smrtí.
Zdroj: archiv

Josef Rychtář (56) dostal anonymní dopis, ve kterém neznámý člověk tvrdí, že má záznam z doby, kdy se Iveta Bartošová (†48) blížila k místu, kde 29. dubna spáchala sebevraždu. Dopis, jehož obsah zveřejnila televize Barrandov, obsahuje hodně závažná tvrzení.

Pisatel v něm uvádí, že měl v místech nainstalovanou kameru, která prý měla zachycovat pohyb kun v okolí. V onen osudný den na ni zachytil záběry, jak se ke kolejím blíží neznámý muž s ženou. „Zároveň s ním se pootočila i žena, která jde vedle. A vy vidíte, že jde o Ivetu, které z nosu a úst teče krev. Sice ji pod vlak nestrčil, ale zřejmě ji k tomu donutil. A o koho jde – nebudete věřit vlastním očím,“ píše se v dopise pro Rychtáře. Údajný amatérský přírodovědec manželovi zesnulé zpěvačky nabízel fotografie z kamerových záběrů a připojil i telefonní číslo.

Vdovec šel s dopisem okamžitě na policii, kde mu doporučili, aby po domluvě na číslo zavolal, ale to bylo samozřejmě nedostupné. Podle všeho to zatím vypadá, že se jedná o hodně necitlivý žert, další závěry jsou ale hlavně na policii, která případ smrti zpěvačky vyšetřuje.

Související články

Další články