Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Aňo, to se dělá!? Geislerová balila dánského herce, jeho nabručená žena ji nezajímala

Zdroj: Showpix
+ Dalších 6 fotografií
Šťastně zadaná Aňa Geislerová (42) si občas ještě ráda zablbne. A kde jinde je k tomu lepší příležitost než na filmovém festivalu v Karlových Varech! Muži o půvabnou zrzku stále projevují zájem, tentokrát se do sítě chytil dánský herec Niclas Bendixen (46), manžel Trine Dyrholm (46).

Aňa Geislerová v plejádě českých hereček patří k těm, které svým půvabem vyčnívají. A i když je už léta v chomoutu s režisérem Zdeňkem Janečkem, pozornost ostatních mužů ji vůbec neobtěžuje.

Skvěle to bylo vidět na pátečním slavnostním zahájení karlovarského filmového festivalu. Zatímco všichni ostatní v sále se usadili a čekali na začátek promítaného filmu, Aňa nezavřela pusu!

Švitořila totiž s dánským fešákem Niclasem Bendixenem. Tomu se Geislerová viditelně zalíbila, protože z ní několik minut nespustil oči. Až když se ozvala jeho manželka, herečka Trine Dyrholm, pokorně sklopil uši a přenechal Aňu její herecké kolegyni Janě Plodkové.

Geislerová si samozřejmě může flirtovat dle libosti. Ale před manželkou dotyčného je to přece jen přes čáru!

Související články

Další články