Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Ano, šéfová se pohřbila prvním dílem: Sarkasmus a vtip vyměnili za strojené žvatlání

+ Dalších 7 fotografií
Šéfová ne!
GLOSA: První díl Ano, šéfová! byl poněkud katastrofální. Nespokojenost lidí s podivně upraveným konceptem je hlavně na sociálních sítích evidentní. Co ale taky čekat, když vtip a um nahradíte strojeným žvatláním?

Už od začátku bylo jasné, že když Zdeněk Pohlreich (61) hodil do show Ano, šéfe vidle, další pokračování pořadu bude stejně úspěšné, jako když Charlieho Sheena nahradili utrápeným bubáčkem Ashtonem Kutcherem.

Z celého pořadu okamžitě vymizel pověstný Zdeňkův sarkasmus a nahradila ho italská trapnost s německým přízvukem. Jitka Pagana chce u lidí evidentně zapůsobit jako neohrožená samice v letech, která dokáže cupkat v lodičkách a bouchat pěstí o stůl zároveň.

To by bylo možná fajn, kdyby celý Jitčin projev nepůsobil tak šíleně strojeně. Její syn, který „je napůl Ital, mluví plynule německy, ale je to znát“, panebože, nasazoval skomírající kuchařské show korunu.

Polovinu věcí jste ohnivému Santovi ani nerozuměli, protože zatímco se pohyby Itala zuřivě rozmachoval nad uschlými květy, tak do toho německou češtinou podivně chrochtil důvody svého zděšení.

Jedno se ale Santovi musí nechat. I přes jazykovou bariéru toho napovídal až až. Jeden by skoro řekl, že Santo víc mluvil, než vařil. Zatímco máma Jitka umravňovala rozhořčeného majitele restaurace, který se Jitce snažil rukama i nohama vysvětlit, že do restaurace dává hlavně srdíčko, synáček Santo mlel a mlel, rozhazoval rukama a zběsile krájel zeleninu.

Když mělo ale dojít na vaření, zkušený odborník Santo přenechal tuto práci najatému kuchaři a raději vše jen komentoval. Ano, šéfová je typickým příkladem toho, co se stane, když se začnou ženské míchat do ryze mužských prací, jako je třeba vaření. Všechno špatně!

Mohlo by vás zajímat

Další články