Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

ANO, bude vtip! Češi si dělají legraci z kauzy kolem únosu Babišova syna

+ Dalších 10 fotografií
smích nepřešel
Andrej Babiš mladší (35) v rozhovoru s reportéry TV Seznam tvrdí, že byl unesen na Krym a tam zadržován. Takové tvrzení přidělává vrásky premiérovi Babišovi (63). Junior totiž naznačil, že mocný tatínek může být do únosu nějakým způsobem zapleten. Češi si ale vždy uměli dělat legraci i z vážných věcí. Podívejte se na nejlepší vtipy, které se objevují na internetu.

Premiér zatím tvrdí, že jeho syn unesen nebyl. Že z Česka odjel dobrovolně a že má psychické problémy. Bipolární poruchu prý má také jeho dcera. Vyjádření premiéra Babiše najdete zde.

Stranící z ANO mlčí, protože asi zatím neví, co ke kauze sdělit.

Opozice ale volá po odstoupení celé vlády. Babiš (64) by prý měl rezignovat a čekat na výsledek vyšetřování – psali jsme zde.

Celá kauza má prý souvislost s vyšetřováním dotací na farmu Čapí hnízdo. Tam jsou Babiš junior i Babiš senior ústředními postavami.

Vyšetřování celé kauzy jen tak neskončí. Než budete znát výsledek, podívejte se na nejlepší vtípky, které kolují mezi občany ČR.

Mohlo by vás zajímat

Další články