Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

ANO, bude hic! Monika Babišová se pochlubila, jak si hraje s premiérem

Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
premiérovi
Manželka premiéra Andreje Babiše Monika (45) si užívá léto na plné pecky. Po týdnech strávených na oblíbené francouzské riviéře se přesunula na řecký ostrov Kréta. Tam vyměnila dovádění s přáteli za čas strávený se svou rodinou. A nezapomněla se v mořských vlnách vyfotit i s manželem Andrejem (64).

Monika Babišová (45) si letošní léto užívá na plné obrátky. Střídá jednu lukrativní prázdninovou destinaci za druhou a tráví čas s přáteli, se kterými si umí vyhodit z kopýtka, ale také se svou rodinou.

Momentálně tráví čas na řeckém ostrově Kréta, kde je podle všeho hodně větrno. Monika se zvěčnila se svým manželem Andrejem (64) v mořských vlnách a přes její blonďatou rozevlátou kštici, panu premiérovi není skoro vidět do obličeje.

Nedávno se spekulovalo o tom, s jakým chlapíkem Monika Babišová dováděla v moři ve Francii. Ruce, které paní premiérovou podpíraly ve slané vodě, totiž rozhodně nepatřily jejímu muži.

Z nejnovějších snímků je však jasné, že Řecko si užívá právě se svým manželem Andrejem. Ten se odvázal stejně jako jeho žena. Objevily se kritické hlasy, zda takové fotky s erotickým nádechem už nejsou za hranou. Ale Monika je přesvědčená, že si může dávat na instagram vše, co si zamane.

Související články

Další články