Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Anno Kadeřávková, s těmito STEHNY chceš prorazit v Americe jako MODELKA? Zatím to vypadá maximálně na Miss VEPŘÍN!

Aničko, jako modelka za velkou louží asi neuspěješ!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 22 fotografií
Anna Kadeřávková odletěla do Ameriky a herectví v Česku pověsila na nějakou dobu na hřebík. A udělala dobře. V Americe si zdokonalí angličtinu a určitě se zlepší i v herectví. Talent má, teď by to chtělo akorát dopilovat. Ale co se týče její dráhy modelky, tak to nevidíme příliš pozitivně. Anička je na americké poměry jako modelka příliš macatá.

Představitelka Roziny z Ulice, herečka Anna Kadeřávková opustila seriál, aby odjela za velkou louži žít svůj sen. Chce se tam hlavně věnovat modelingu, herectví a zdokonalit si angličtinu. Anička je celkem slušná herečka a Rozinu ztvárnila perfektně, takže talent má a uchytit by se mohla.

Ovšem trošku horší to bude s tou modelingovou dráhou. Je hezké, že se snaží žít svůj sen, ale stále by měla být nohama na zemi. Přece jenom Amerika je hodně odlišná než Česko a co se týče modelek, mají možná trochu jiné představy.

I když se to někomu nemusí líbit, tak když se podíváte na americká mola, vesměs se tam promenádují doslova věšáky na oblečení. Holky modelky jsou naprosto vyhublé a při pohledu na jejich těla si říkáte, že ta se snad musí živit vzduchem omaštěným větrem.

Anna je bezesporu krásná dívka a určitě není tlustá nebo macatá. Ale na americká mola je pořád při těle. Obzvlášť co se týče jejích dolních partií. Nedávno vyvěsila na svůj Instagram fotku, kde pózuje v krátkých šortkách.

Možná by tohle na česká mola stačilo, ale na americká moc ne. Na ta má stehna až příliš tlustá a objemná. Pokud chce Anička v Americe uspět, měla by s tím okamžitě něco dělat. A nebo v druhém případě se vykašlat na kariéru modelky.

Související články

Další články