Představitelka Roziny z Ulice, herečka Anna Kadeřávková opustila seriál, aby odjela za velkou louži žít svůj sen. Chce se tam hlavně věnovat modelingu, herectví a zdokonalit si angličtinu. Anička je celkem slušná herečka a Rozinu ztvárnila perfektně, takže talent má a uchytit by se mohla.

Ovšem trošku horší to bude s tou modelingovou dráhou. Je hezké, že se snaží žít svůj sen, ale stále by měla být nohama na zemi. Přece jenom Amerika je hodně odlišná než Česko a co se týče modelek, mají možná trochu jiné představy.

I když se to někomu nemusí líbit, tak když se podíváte na americká mola, vesměs se tam promenádují doslova věšáky na oblečení. Holky modelky jsou naprosto vyhublé a při pohledu na jejich těla si říkáte, že ta se snad musí živit vzduchem omaštěným větrem.

Anna je bezesporu krásná dívka a určitě není tlustá nebo macatá. Ale na americká mola je pořád při těle. Obzvlášť co se týče jejích dolních partií. Nedávno vyvěsila na svůj Instagram fotku, kde pózuje v krátkých šortkách.

Možná by tohle na česká mola stačilo, ale na americká moc ne. Na ta má stehna až příliš tlustá a objemná. Pokud chce Anička v Americe uspět, měla by s tím okamžitě něco dělat. A nebo v druhém případě se vykašlat na kariéru modelky.