Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Anne Heche (†53) odpojili od přístrojů. Po týdnu od nehody neměla žádnou šanci

Herečka Anne Heche.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Úmrtí

Americká herečka Anne Heche zemřela týden poté, co se vážně zranila při autonehodě. Lékaři už dopředu avizovali, že nepřežije, jelikož její mozek prodělal klinickou smrt. Smutný osud se nyní naplnil, což potvrdila její kamarádka v příspěvku na Instagramu. 

"Nebe má nového anděla. Moje milující, laskavá, zábavná, roztomilá a krásná kamarádka Anne Heche odešla do nebe. Bude mi strašně chybět a budu si vážit všech krásných vzpomínek, které jsme sdíleli. Anne byla vždy ta nejlaskavější, nejpřemýšlivější osoba, která ve mně vždy našla to nejlepší... Moje srdce je zlomené," napsala v pátek v podvečer Nancy Davis, hereččina kamarádka, na Instagram. Heche bylo 53 let a měla dva syny.

Již o den dříve rodina oznámila, že herečku, která se proslavila například v komedii Šest dní, sedm nocí, po dohodě s lékaři odpojí od podpory života. Důvodem byl fakt, že Heche byla v kómatu a její mozek prodělal klinickou smrt. Na většině těla měla navíc ničivé popáleniny třetího stupně.

Bourala hned dvakrát

Fatální zranění si způsobila minulý týden, když se svým vozem narazila vysokou rychlostí do domu ve čtvrti Mar Vista v Los Angeles. Vůz po druhém prudkém nárazu explodoval. "Řidička jela vysokou rychlostí, když vylétla ze silnice a srazila se s budovou," řekl pro CNN policejní důstojník Jeff Lee v Los Angeles. Herečku v kritickém stavu záchranáři převezli do nemocnice. Hasičům trvalo více než hodinu, než plně uhasili auto, které explodovalo.

Podle deníku Daily Mail herečka bourala hned dvakrát. Nejdříve do garáží bytového komplexu, po nárazu jí přispěchali místní lidé na pomoc, jenže Anne je ignorovala, zařadila zpátečku a ve velké rychlosti se opět rozjela. Pak autem prorazila živý plot a vrazila do domu, což způsobilo požár a výbuch vozidla. Brutální nehoda se jí nakonec stala osudnou.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy