Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Annamária d'Almeida v The Voice vyhrála 2 MILIONY! Prozradila, co hodlá s penězi udělat

+ Dalších 27 fotografií
vítězka
Annamária d´Almeida (28) se v soutěži The Voice Česko Slovensko stala miláčkem diváků. Zlato v hrdle jí prostřednictvím výhry v pěvecké show přineslo 2 miliony korun. Co udělá Anička s penězi, které si v sobotu vyzpívala?

Vítězka show The Voice Česko Slovensko 2019 Annamária d'Almeida si vůbec nemyslela, že má šanci vyhrát. Po každém kole se připravovala na to, že bude muset odejít a čekala, kdy si zazpívá svou rozlučkovou píseň. O to větší radost měla, když se dozvěděla, že je absolutní vítězkou.

Aničce účast a výhra v pěvecké soutěži otevře mnohé dveře, které před ní byly dosud zavřené. Kromě spousty příležitostí se ale může radovat i z peněžité výhry, na konto se jí totiž připíšou 2 miliony korun.

Peter Júhas, který se o vítězství v soutěži také snažil, sdělil moderátorovi, že kdyby vyhrál, za peníze by si pořídil karavan a cestoval po světě. Tuto informaci se Anička dozvěděla a když byla dotázána na to, co bude s výhrou dělat, opět ukázala, jak má velké srdce. Řekla totiž, že svému bývalému soupeři a zřejmě i novému kamarádovi na vysněný karavan přispěje. O zbytku peněz se ještě musí rozmyslet.

Mohlo by vás zajímat

Další články