Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Anna Wintour a Victoria Beckham se rvaly o kabelku! Kolik tento odporný kousek stojí?

Anna Wintour a Victoria Beckham se rvaly o kabelku! Kolik tento odporný kousek stojí?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Kabelka, která je oblepená odpadky! Ano, čtete dobře! Nejbizarnější kousek můžete mít doma za 3,6 milionu korun. A už se o to perou celebrity.

Módní značka Louis Vuitton uvedla na trh svůj nejdražší kousek s názvem Urban Satchel, kabelka připomíná odpadky a je o ni obrovský zájem.

Své o tom vědí i Anna Wintour a Victoria Beckham, obě dámy se pokoušely právě tento kousek ulovit jako první. Nevzhledná kabelka není jen tak pro někoho, její cena je více než 3,6 milionu a jedná se údajně o sběratelský kousek.

Nestydatý návrh od Louise Vuittona spoustu lidí překvapil a některé pohoršil. Kabelka složená z vyhozených předmětů, jako jsou lahve s vodou, krabička cigaret a obaly od žvýkaček, vypadá, že patří na skládku odpadu, a ne do dámského šatníku.

Momentálně není známo, kdo tento skvost ulovil a kdy se s ním pochlubí na veřejnosti nebo na společenské akci. Tato kabelka je jedna z 5 nejdražších kabelek světa, zbylé naleznete v galerii. Kabelka zatím není v oficiálním prodeji a také je to limitovaná edice.

Tak co, koupíte si odpadkovou kabelku také? Vaše názory nám pište do komentářů.

Související články

Další články