Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Anna Šulcová se kaje za návod s igeliťákem na hlavě: Byla to chyba, zkuste to s látkovým

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
omluva
Youtuberka a influencerka Anna Šulcová (20) na svém Instagramu zveřejnila radu, která mnohé šokovala a rozvířila diskuze. Natočila videonávod na to, jak si neumazat oblečení od make-upu, k čemuž použila igelitový pytlík, který si nasadila přes hlavu. Vlnu kritiky zřejmě mladičká blogerka neustála, návod totiž smazala a na sociální síť nahrála omluvu.

Jako influencerka, youtuberka a blogerka je Anna Šulcová pro spoustu svých sledujících, mezi něž se řadí i děti, inspirací. To si zřejmě zcela neuvědomila, když zveřejnila podle ní vychytaný návod na to, jak si nezamazat při oblékání svršek make-upem. Na hlavu si ve videu nasadila igelitový pytlík. Takováto metoda oblékání by se však mohla nešťastnou náhodou stát smrtelnou, sáčkem totiž není zrovna těžké se udusit.

Anně zřejmě především kvůli vlně kritiky, která se na ni snesla, došlo, že natočit takový návod byla hloupost, která by mohla některou z jejích fanynek stát i život. Proto celé video smazala a na svůj Instagram natočila omluvu. "Strhla se lavina o mém včerejším instastories, jak si dávám igelitový sáček na hlavu. Uznávám, byla to blbost, nedávejte si igelitové sáčky na hlavu," započala blogerka svou omluvu.

Nebála se ale použít i ostřejší slova. "Doufám, že jste natolik vyspělý, protože Instagram je od 13 let, že byste tohle nedělaly a nenechávaly byste si igelitový sáček na hlavě. Ani já jsem si ho na hlavě nenechala, ale uznávám, byla to moje chyba a můžete to třeba zkusit s nějakým sáčkovým přehozem. Možná existujou i nějaké vychytávky na to, abyste si neumazaly oblečení od make-upu. Mně to ukázala moje mamka z dobrý vůle, určitě jsem to neměla dávat na internet, abych vás nepodnítila k něčemu takovému, takže za to se omlouvám," uvedla Šulcová.

Dívka, která dvakrát vyhrála soutěž Youtuberka roku, má na sociálních sítích na své sledující, kterých je téměř 650 tisíc, velký vliv. I proto se spousta dalších influencerů kvůli jejímu nápadu s igelitovým sáčkem rozohnila. Zdá se, že Anna si uvědomila, co udělala, a rozhodla se to napravit. Snad se jejím "lifehackem", jak návod sama popsala, nikdo skutečně neinspiroval.

Související články

Další články