Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Anna Šulcová radí, nasaďte si na hlavu igelitový pytlík: Ohrožuje životy dětí!

Zdroj: instagram
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Všem spadla brada po dnešním instagramovém story youtuberky a influencerky Anny Šulcové (20). Přišla s vychytávkou, jak si nepokazit make-up při oblékaní těsného oblečení. Nicméně si asi neuvědomila, že by při tomto "lifehacku", jak sama píše, někdo mohl přijít o život.

Anna Šulcová je velmi úspěšnou blogerkou. Naprosto převálcovala známou Teri Blitzen nebo i Shopaholic Nicol, když je v roce 2017 obrala o výhru Blogerka roku.

Pro mnoho ze sledujících je inspirativní a řada dívek si z ní bere příklad. Na Instagramu ji sleduje přes 600 tisíc fanoušků a spousty z nich se řídí jejími radami. Nicméně po dnešním tzv. storíčku všem zůstal rozum stát. Influencerka dala dámám malý tip, jak si obléct přes hlavu oblečení, aniž byste si poničila make-up. Jenže Anně zřejmě nedošlo, že by to někoho mohlo stát život. Šulcová tak ohrožuje životy tisíců fanoušků.

V příspěvku zkouší radu údajně své mamky, která kupodivu funguje, ale také by vás mohla zabít. Anna si jednoduše na hlavu nasadila igelitový sáček a poté si začala navlékat horní díl oblečení. Make-up jí to sice zachránilo, ale mohla se udusit. K takovéto hlouposti, která vás může stát život, nabádá své sledující. K videu napsala "lifehack", což znamená ulehčení života. Jenže v tomto případě by to mohl být spíše pořádný malér. Takovéto video je od youtuberky Anny Šulcové dost nezodpovědné, protože ji sledují tisíce dětí, kterým se vyzkoušení triku se sáčkem může stát osudným. Ale neohrožuje jen děti, i dospělí se na to můžou nachytat.

Buďte tedy rozumní a tenhle trik raději nezkoušejte. Mohl by to totiž být váš poslední trik, který zkoušíte na počin Anny Šulcové. Podívejte se do fotogalerie, jak Anna riskuje svůj život.

Související články

Další články