Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Anna Slováčková slaví 27: Nečekaný dárek jí doslova vyrazil dech

Je krásná.
Zdroj: Se souhlasem Anny Slováčkové
+ Dalších 5 fotografií
RADOST

Zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková slaví 27 let. A přes své mládí už toho zažila tolik, že si váží spousty věcí víc než řada jejích vrstevníků. Jeden z dárků ji vyloženě nadchl. Co o něm prozradila eXtra.cz?

Anna Slováčková: Oslavy s předstihem

„Oslava bude taková, že hrajeme s kapelou. Takže po koncertě si maximálně tak dáme šampaňské, ale jinak nic v plánu není,“ řekla eXtra.cz hned na začátku sympatická Anna Slováčková.

„Moje nejlepší kamarádka mi ale udělala už minulý týden překvapení, když se v hospodě sešli všichni moji nejbližší kamarádi. Tím pro mě oslavy skončily,“ svěřila se s tím, že jinak nikdy nebyla moc párty typ, takže od ní nikdo přehnané juchání neočekává.

To už ostatně před časem potvrdila i pro Blesk. „Mám do jisté míry znechucený alkohol. Nejsem abstinent, ale nenávidím opilé lidi a zároveň i situaci, kdy jsem já opilá. Takže když už se opiju, je to velké špatné. Dvě hodiny brečím a jdu spát. Snažím se tedy pít s rozumem a s partou lidí, které dobře znám a víme, že kdyby se někomu z nás něco stalo, ostatní se postarají,“ sdělila tehdy.

Dárek snů

Od blízkých už dostala i jeden docela neobvyklý dárek, který jí vyrazil dech. „Jde o krmení jelenů v oboře. A z toho mám velkou radost. Jeleny mám moc ráda, je to vlastně můj vysněný dárek,“ přiznala nadšeně.

A jaký je vůbec její otec Felix Slováček coby obdarovávající? „Táta je ohledně dárků klasický chlap, ale vždycky mi dával krásné dárky, nebo aspoň nádhernou kytku,“ dodala Anna Slováčková, která si v životě zažila své (hlavně při boji se zákeřnou nemocí), takže se naučila mít ráda sebe samu.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy