Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Anna Slováčková si podmaňuje Thajsko v SEXY BIKINÁCH! Objeví se ještě ve Tváři?!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Anna Slováčková se nezdá, ale i tahle křehká květinka umí pěkně zaprovokovat. Své sexy tělo naposled předvedla na thajských plážích!

Herečka, zpěvačka a hlavně jedna z hlavních hvězd druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas Anna Slováčková (21) si užívá zasloužené chvilky volna na exotické dovolené. Dcera záletníka Felixe Slováčka (73) a Dády Patrasové (60) si jako cíl své cesty zvolila prosluněné Thajsko. Tam mladá blondýnka nabírá síly do dalších pracovních dnů, které ji čekají u nás v Čechách. Spekuluje se i o tom, že by se měla ještě jednou předvést ve Tváři jako parťák při duetu s jedním ze soutěžících...

Hned, jak přiletěla, letěla na pláž a ihned se na ní vyfotila. Na sociální síti se následně pochlubila pěknou fotkou, na které má v plavkách doslova postavičku k nakousnutí K oranžovým bikinám zvolila sluneční brýle s kulatými skly. A tak vtipně podotkla:

“Willy Wonka na pláži,” zavtipkovala Anička.

Celou dovolenou se rozhodně Anička nebude válet jen na pláži s koktejlem v ruce Chvilky volna prý moc ráda věnuje meditaci. Navštívila například již obřího Buddhu na ostrově Phuket a další výlety ji teprve čekají.

Dovolená v Thajsku přitom na začátku neměla zrovna hladký průběh. Aničce se na cestě z Prahy ztratily kufry, a tak si pár dní musela vystačit jen s tím, co měla na sobě. Ono Thajsko moc na shopping není, a tak tam chudák Anička novou garderobu nenakoupila...

Související články

Další články