Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Anna Slováčková si díky Tváři mne ruce: Měsíčně si teď přijde na neuvěřitelný balík!

Anna Slováčková si díky Tváři mne ruce: Měsíčně si teď přijde na neuvěřitelný balík!
Zdroj: instagram
+ Další 2 fotografie
Zpěvačka a herečka Anna Slováčková (22) se před časem ukázala v pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas a od té doby je v jednom kole. Dokonce se může pyšnit tím, že si ve svém věku vydělá peníze, které by jí leckdo mohl závidět...

I když je dcera slavných rodičů Dády Patrasové a Felixe Slováčka doslova na roztrhání, své výdělky nemá zadarmo. "Poslední tři měsíce jsem byla tak zaneprázdněná kvůli zkoušení a natáčení, že na nic vůbec nezbyl čas," vysvětlila Slováčková, že by potřebovala, aby den měl více než jen 24 hodin.

Zájem o její talent přišel především až po divácky oblíbené soutěži Anna si ale uvědomuje, že sláva je pomíjivá a mohou nastat časy, kdy bude práce mnohem méně. "Když by práce bylo méně, tak bych se asi sbalila a jela studovat do zahraničí. Anglicky umím dobře, německy se domluvím," pochlubila se talentovaná zpěvačka, která se aktuálně věnuje i španělštině a rozdává radost nejen v muzikálu, ale i na prknech, která znamenají svět. Navíc hodně práce má i se svou kapelou.

Podle všeho si Anna měsíčně přijde na částku, která přesahuje sto tisíc korun. "Jsem ale v jednom kole," zopakovala v rozhovoru pro idnes kráska, na kterou musí být rodiče kvůli její pracovitosti rozhodně pyšní.

Související články

Další články