Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Anna Slováčková se pere s rakovinou statečně: Ukázala, co je na tom nejlepší

Anna Slováčková se pere s rakovinou statečně: Ukázala, co je na tom nejlepší
Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Statečná bojovnice
Když se Anna Slováčková (24) před třemi týdny dozvěděla, že má rakovinu, svět se jí nezhroutil. Herečka a zpěvačka se do boje se zákeřnou nemocí pustila s nesmírnou statečností. „Hlavní je se z toho nepo…“ prohlásila přesvědčeně. Dokonce se neubránila ani vtipu na svoje konto!

Anně Slováčkové (24) našli zhoubný nádor v prsu, není ale v ohrožení života. Lékaři rakovinu podchytili včas a dcera Dády Patrasové (63), které o nemoci řekla jako první, už má za sebou první chemoterapii. Následkem léčby přišla o všechny vlasy, dokázala si z toho ale udělat přednost.

Ve čtvrtek se znovu ukázala fanouškům bez šátku na hlavě. "No nejlepší na tom je, že jak je vlastně dneska Halloween, tak nemusím moc řešit, za koho půjdu. Protože můžu jít buď za Sinead O'Connor, nebo za toho plešatýho týpka z Addams Family. Takže teď si jenom vybrat, co bude lepší," vyprávěla Slováčková pobaveně.

Kvůli nemoci nepřestala pracovat, naopak chce před kamerami nebo s mikrofonem v ruce strávit co nejvíc času. "Je to věc, která mě naplňuje a psychicky drží v pohodě. Nic mě nezastaví," řekla statečná bojovnice.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy