Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Anna Slováčková pro eXtra.cz o natáčení poslední Ordinace: Dojetí a zima

Anna Slováčková v seriálu Ordinace v růžové zahradě.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
KONEC

Po šestnácti letech se televizní diváci ve čtvrtek 10. června rozloučí s nejúspěšnějším projektem TV Nova Ordinace v růžové zahradě. V posledním díle bude hrát prim zdravotní sestřička Radka, kterou představuje Anna Slováčková (25). Závěr točící se kolem její svatby má být šokující. Jaký byl pro herečku?

Anna Slováčková smutní

Všechno jednou končí a finále tak má i oblíbená Ordinace. Pro mladou zpěvačku a herečku to je smutné.

„V Ordinaci jsem byla zhruba pět let. Je to kus života, takže se mi bude stýskat po lidech, kolezích i štábu. Bude mi to chybět,“ přiznala pro eXtra.cz sympatická Anna Slováčková.

„Opravdu jsem na natáčení za celou dobu nepotkala jediného člověka, který by mě něčím naštval, kdo by kazil atmosféru. Sžili jsme se, byli jsme skvělý tým,“ říká už v minulém čase. Díl připravený k vysílání na čtvrtek už má dávno natočený.

Těžké natáčení posledního dílu

„Byla radost tam pracovat, nemohu si vůbec stěžovat. Jsem moc ráda, že jsem tu příležitost dostala,“ přidává Anička s tím, že úplně nejtěžší chvíle z celých pěti let jejího natáčení teprve diváci uvidí.

„Nejsložitější pro mě byl závěrečný díl, takže o tom podrobně nemohu mluvit. Ale celý poslední den byl strašně náročný. Hlavně emočně. Také jsme byli na place velmi dlouho, do toho byla dost zima. Přišla jsem domů úplně vyřízená, dala si polévku a byla jsem ráda, že jsem ráda, dodala Anna Slováčková.

Emotivní pro ni bylo i to, když se loni vrátila na plac po boji s rakovinou a když jí kadeřnice opět mohly česat její vlastní vlasy.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy